"M jak miłość". Iza i Marcin wezmą ślub?! Adriana Kalska zapowiada happy end! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, czyli Iza i Marcin w "M jak miłość" w końcu będą razem szczęśliwi! Okazuje się, że bardzo prawdopodobne jest też to, że para weźmie ślub? Co z Anią? Czy zbliża się happy end?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) długo nie mogli zaznać prawdziwego szczęścia. Najpierw Chodakowski w ogóle nie wiedział, że ukochana spodziewa się jego dziecka, później Iza związała się z Arturem (Tomasz Ciachorowski), który okazał się być psychopatą, a teraz Marcin nie wie, czy wybrać matkę swojego dziecka, czy Anię (Maria Pawłowska), z którą ostatnio połączyło go coś więcej niż przyjaźń.

Ania wycofa się z relacji z Marcinem. Znajdzie nową miłość? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Chodakowski postanowi stworzyć prawdziwy dom z Izą, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Ania Wierzchoń). Zrozumie, że to Lewińska jest tą kobietą, z którą chce być już na zawsze. Poprosi Izę, aby z nim zamieszkała, a Ania odsunie się w cień.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Problemem wciąż będzie mama Marcina, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), która wyraźnie nie przepada za Izą. W wywiadzie z Tele Tygodniem Adriana Kalska zdradziła jednak, że to wkrótce się zmieni! - Z Małgosią Pieczyńską w serialu pracuje się genialnie, ale w serialu nasza relacja jest dość skomplikowana. Być może niebawem Maria zostanie teściową mojej bohaterki, co na początku nie budziło jej zadowolenia. Powoli jednak zacznie przekonywać się do Izy i finalnie chyba da jej i Marcinowi zielone światło - wskazuje Kalska. Czy faktycznie czeka nas kolejny ślub w "M jak miłość"?

Obsada składa życzenia swoim bohaterom z okazji 18. urodzin serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • paweł załanowski (gość)

    alesadra nie lubie ani tylko kasia kalska i lubie tą pare marcina szałbym źeby marcin oźenił się i poślubił kalską szyli lewiską będe lubiał tą pare i będe akseptował tą pare

    22.01.2019 16:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×