"M jak miłość". Jako matka Kingi dała się poznać szerszej publiczności. Przypominamy role Hanny Mikuć

Hanna Mikuć dała się poznać całej Polsce jako Krystyna Filarska, matka Kingi. "M jak miłość" nie było pierwszym serialem, w którym wystąpiła. Aktorka ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról, które przypomnimy.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Hanna Mikuć w "M jak miłość" zagrała Krystynę Filarską-Marszałek, matkę Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek). Od samego początku rodzice Kingi byli negatywnie nastawieni do Piotrka (Marcin Mroczek). Szczególnie jej ojciec, w którego wcielał się Andrzej Precigs. Aktorka jednak, zanim wystąpiła w "M jak miłość" miała już na swoim koncie wiele wspaniałych ról. Jedną ze zdecydowanie najciekawszych była ta w "Seksmisji". Hanna Mikuć grała tam Lindę, piękną strażniczkę mężczyzn. Już w młodości wyróżniała się urodą i pięknymi, dużymi oczami.

Mała Basia dorastała na oczach widzów. Córka Pawła mocno się zmieniła i dzisiaj jest zupełnie nie do poznania! Zobacz więcej

Aktorka wystąpiła między innymi w: "Przesłuchaniu" Ryszarda Bugajskiego, "Smaku czekolady", "Widziadle", czy w filmie "Pieniądze to nie wszystko" obok Marka Kondrata. Ma na swoim koncie również epizodyczne role w wielu polskich serialach takich jak: "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", czy "Pensjonat pod różą".

Hanna Mikuć w "M jak miłość"

Jej rola Krystyny Filarskiej została rozwinięta w późniejszych odcinkach. Wcześniej była potulną i ciepłą kobietą, którą podążała na kierunkiem jaki wyznaczał jej mąż. Szybciej zaakceptowała Piotrka i pomagała młodym zdobyć akceptację swojego męża. Krystyna zaprzyjaźniła się z Marią Zduńską (Małgorzata Pieńkowska), a jej mąż z Krzysztofem Zduńskim. Później mężczyźni pracowali razem w firmie Filarskiego, jednak gdy doszło między nimi do kłótni dalsza współpraca była niemożliwa. Gdy do rodzinnej firmy zawitały ponownie problemy, Filarski zaczął wyżywać się na żonie, która mając tego dość, zostawiła go i zamieszkała z Marią. Później Krystyna poznała Wojciecha Marszałka (Emilian Kamiński) i pod wielu próbach i zawirowaniach zostali parą.

W galerii pokazujemy jak zmieniała się Hanna Mikuć

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×