"M jak miłość". Jako serialowy Michał Łagoda nie stronił od skandalu. Co dzisiaj słychać u Pawła Okraski?

Michał Łagoda był mężem Małgosi Mostowiak. Ich małżeństwo przechodziło przez wiele prób, a najcięższą okazała się zdrada mężczyzny. Aktor jednak stroni od skandali i prywatnie wiedzie spokojne życie.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał Łagoda (Paweł Okraska) był mężem Małgosi (Joanna Koroniewska) i synem Zenona Łagody (Emil Karewicz). Jak się okazało, Zenon był pierwszą miłością Barbary (Teresa Lipowska), a konflikt między Łagodami a Mostowiakami nie ułatwiał Michałowi i Małgosi życia. Tworzyli zgraną parę, ale jak to w życiu bywa problemy złapały nawet ich. Michał wyjechał, a po jego powrocie okazało się, że zdradził Małgosię z mężczyzną. To był początek końca ich związku.

Prywatnie Paweł Okraska jest mężem Magdaleny Walach, która również znalazła swoje miejsce w obsadzie "M jak miłość" jako Agnieszka Olszewska. Poznali się na studiach, gdzie wpadli sobie w oko, jednak Paweł dopiero na drugim roku postanowił wyznać miłość swojej koleżance.

Przez serialowy Tulczyn przewinęło się mnóstwo wspaniałych aktorów. Niektórzy odeszli daleko od kapłańskiej roli Zobacz więcej

Szkoła teatralna to dla nas nie tylko zajęcia, ale też to, co pomiędzy: szukanie siebie, radość ze wspólnych zajęć, pisanie tajemniczych karteczek, długie spojrzenia, ciągłe szukanie siebie nawzajem - opowiadał w magazynie "Viva"

Są małżeństwem od 19 lat i mają syna - Piotra. Nie pojawiają się na okładkach kolorowych magazynów ze skandalem w tle i rzadko można przeczytać cokolwiek o ich prywatnym życiu. Magdalena Walach oprócz "M jak miłość" pojawia się w wielu polskich produkcjach, takich jak "Komisarz Alex", czy "Stulecie Winnych".

Dzisiaj, Paweł Okraska spełnia się na deskach teatru. W ostatnim czasie grał w kilku popularnych spektaklach "Babski Comber" czy "Izba (nie) Przyjęć" w Teatrze Żelaznym w Katowicach, czy "Najsłodszy owoc" warszawskiego Teatru Skene. Aktor zagrał też w najnowszym filmie Marka Bukowskiego, o legendarnym skoczku narciarskim Stanisławie Marusarzu - "Marusarz. Tatrzański orzeł".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×