"M jak miłość". Jakub Józefowicz nie chciał zagrać w serialu?! Bał się śmierci w kartonach!

Jakub Józefowicz, czyli Łukasz z "M jak miłość", zdradził, że długo wahał się przed przyjęciem propozycji zagrania w serialu. Co wzbudziło jego wątpliwości? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakub Józefowicz jest trzecim aktorem, który miał okazję wcielić się w rolę Łukasza Wojciechowskiego z "M jak miłość". Jego postać wzbudza wiele emocji wśród fanów serialu, lecz teraz okazuje się, że mało brakowało, a zagrałby go ktoś zupełnie inny.

Odmieniona Dominika Ostałowska zachwyciła fanów! Zobacz więcej

Młody aktor w wywiadzie dla magazynu Gala przyznał, że bardzo długo wahał się przed przyjęciem roli w serialu Dwójki:

Dołączyłem do ekipy pod koniec ubiegłego roku. Początkowo wahałem się czy przyjąć tę propozycję. Część osób kojarzy serial wyłącznie z feralną, kultową już śmiercią Hanki Mostowiak w kartonach! Jednak po rozmowach z produkcją i poznaniu ekipy uwierzyłem w to przedsięwzięcie.

Syn Janusza Józefowicza bał się, że zostanie szybko zaszufladkowany. Śmierć Hanki (Małgorzata Kożuchowska) była przedmiotów wielu żartów, a młody aktor obawiał się, że nieudana przygoda z "M jak miłość" mogłaby zahamować jego karierę. Nic takiego się jednak nie stało! Wciąż występuje w musicalu "Metro", a w planach ma także rolę w filmie fabularnym. Jego kontrakt z "Emką" podpisany jest na trzy lata.

Tomasz Dedek jako sąsiad Izy i Marcina! Zatruje im życie!Zobacz więcej

Co czeka Łukasza w powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość"? Jak ułożą się jego relacje z Katią (Joanna Jarmołowicz), Martą (Dominika Ostałowska) i Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Czy uda mu się uwolnić od przestępczego półświatka? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×