"M jak miłość". Jakub nie jest już zainteresowany Julką? Jego serce zdobędzie Iza? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowy sezon "M jak miłość" już możemy oglądać na antenie TVP2, a to oznacza kolejne zwroty akcji oraz przeróżne perypetie bohaterów. Wygląda na to, że nowe odcinki "M jak miłość" mogą przynieść również nowe związki...

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1380. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Podinspektor Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) przez pewien czas żywo interesował się Julką Kryszak (Joanna Kuberska), sekretarką Pawła Zduńskiego, lecz dziewczyna niezbyt była zainteresowana zalotami funkcjonariusza. Mimo wszystko Karski się nie poddawał.

Nowy mężczyzna w życiu Izy! Co z Marcinem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W końcu doszło do tego, że Julka zwróciła uwagę na Karskiego, ale tak naprawdę w jej sercu wciąż był Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Wszyscy zastanawiali się, jak relacja tej trójki będzie wyglądać w nowych odcinkach, ale to wyjaśnił nam sam Krzysztof Kwiatkowski, czyli serialowy Jakub Karski:

Julka przez moment była w takim rozkroku emocjonalnym, między relacją z Jakubem Karskim a Pawłem Zduńskim. Jednak wróciła do tego ostatniego, a Jakub musi szukać szczęścia gdzie indziej.

Sonia zakocha się w nowym policjancie! Chłopak złamie jej serce? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdzie szczęścia będzie szukał Jakub? Wszystko wskazuje na to, że jego nowym obiektem zainteresowania będzie Iza (Adriana Kalska), co bardzo nie będzie na rękę Marcinowi Chodakowskiemu (Mikołaj Roznerski). Dojdzie nawet do rękoczynów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×