"M jak miłość". Jakub wygarnie Marcinowi, co o nim myśli! To koniec jego przyjaźni z Chodakowskim? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że Jakub nie odpuści Izy bez walki! Wiedząc, że ma poważnego konkurenta, w osobie Marcina, postanowi działać. Co powie Chodakowskiemu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Skomplikowana sytuacja uczuciowa Marcina (Mikołaj Roznerski) powoli wymyka się spod kontroli. Chodakowski już sam nie wie, czy chce być z Izą (Adriana Kalska) czy z Anią (Maria Pawłowska). W dodatku, do ich emocjonalnego trójkąta, dołączył także przyjaciel Marcina, czyli Jakub (Krzysztof Kwiatkowski).

Iza po seksie z Marcinem pójdzie do łożka z Jakubem?! Chodakowski zrobi jej scenę zazdrości! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Chodakowski mimo że jest w związku z Anią, będzie zazdrosny o relację byłej ukochanej z policjantem. Pewnego dnia doszło między nimi nawet do bójki! Jakub nie będzie widział nic zdrożnego w swoim zachowaniu. W końcu zapytał przyjaciela, czy mógłby umówić się z Izą, a ten dał mu "zielone światło".

Pewnego dnia, Jakub będzie miał dość akcji Marcina, które coraz bardziej będą oddalały go od Lewińskiej. Postanowi z nim poważnie porozmawiać i wygarnie mu wprost co o nim myśli!

- Przestań być pieprzonym psem ogrodnika! Przestań mi blokować, tylko pozwól mi się z nią spotykać.

Jak zareaguje Chodakowski? Czy jego przyjaźń z Jakubem przetrwa ten trudny moment? Aby się tego dowiedzieć oglądaj nowe odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ania każe Marcinowi wybrać, z kim chce być! Co zrobi Chodakowski? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Qwerty (gość)

    Szkoda że Jakub nie widzi ze ona nie chce z nim się spotykać

    18.12.2018 22:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×