„M jak miłość”. Jednak będzie nowa Małgosia? Joanna Koroniewska zdradziła prawdę!

Joanna Koroniewska, odtwórczyni roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", właśnie zasugerowała, że być może widzowie jeszcze zobaczą jej postać, ale graną przez inną aktorkę! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Raz na jakiś czas pojawiają się pogłoski, że Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość". Niestety wszystkie okazują się nieprawdą, a fani bardzo chcieliby zobaczyć znowu Małgosię Mostowiak, nawet gdyby miałaby zagrać ją inna aktorka. Teraz wygląda na to, że to coraz bardziej prawdopodobne!

Gwiazda "M jak miłość" ukończyła studia aktorskie! Kim jest Ina Sobala?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W najnowszym wywiadzie z jastrzabpost.pl, Joanna Koroniewska potwierdza, że rola Małgosi to dla niej zamknięty etap, ale nie wyklucza, że producenci serialu mogą ją zastąpić inną aktorką.

Myślę, że widzowie są tak stęsknieni za postacią Małgosi, że w końcu produkcja wstawi tam kogoś. Ja nigdy nie powiem nigdy, ale to jest zamknięty etap w moim życiu, bardzo ważny, tam wszystko się zaczęło. Ale ja chcę się rozwijać, dla mnie ta rola nie była rolą, która mnie w jakikolwiek sposób pasjonowała, wręcz przeciwnie, denerwowała mnie bardzo.

Aktorka zadeklarowała też, kogo najchętniej widziałaby w tej roli.

Myślę, że wiele osób. Szkoda, że Basia Kurdej-Szatan już jest zajęta, bo ona na pewno by się sprawdziła. Wydaje mi się, że jest tyle fantastycznych aktorek w kraju, że na pewno któraś sobie z tym poradzi, a ja odetchnę i może mnie nie uśmiercą, ale mój duch zostanie dany komuś innemu.

Tęsknicie za postacią Małgosi?

Krystian Wieczorek odchodzi z serialu? Andrzej zniknie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Joanna Koroniewska o roli w serialu "Ślad" i nowych wyzwaniach

Komentarze

Skomentuj
 • Marysia. (gość)

  Na miłość boską ludzie przecież ta aktorka już gra w Mjm w restałracji Kingi nie powiem super gra i fantastyczna dziewczyna lubię ją ale ludzie nie może. Jedną aktorka grać jedną rolę w restałracji a drugą Małgosię Mostowiak pomyślcie rozumem.

  12.06.2019 15:49
 • On (gość)

  Przecież ona w ogóle nie nadaje się do aktorstwa niech się zajmie wychowaniem dzieci celebryta za ducha wszystkie anty pchajom się do telewozij nie narobić się i brać kasę za kiczowate granie

  09.06.2019 12:51
 • Ja (gość)

  Dajcie spakuj z Koronowskim totalne dno szuka przygód w aktorstwo nie nadaje się gotuj obiadki w domu a nie bierz się za coś do czego się nienadajes

  09.06.2019 12:46
 • K (gość)

  Kiepsko grala

  04.06.2019 10:43
 • Klaudia (gość)

  to bardo kiepska aktorka

  04.06.2019 09:32
 • Ania (gość)

  "Chcę się rozwijać"... a gdzie ona grała po M jak miłość? Jakoś super popularna nie jest

  03.06.2019 20:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×