"M jak miłość". Joanna Brodzik jednak nie zagra w serialu? Jest komentarz aktorki!

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Joanna Brodzik może dołączyć do obsady "M jak miłość" i zastąpić Joannę Koroniewską w roli Małgosi. Teraz aktorka odpowiedziała na plotki! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Joanna Brodzik, znana z takich seriali jak "Pensjonat nad rozlewiskiem" czy "Magda M." dołączy do "M jak miłość". Podobno aktorka miałaby zagrać Małgosię Chodakowską, w którą wcześniej wcielała się Joanna Koroniewska.

Joanna Brodzik zagra Małgosię? Trwają negocjacje!Zobacz więcej

Teraz już wiemy na pewno, że Joanna Brodzik nie wystąpi w "M jak miłość". Aktorka opublikowała na swoim profilu na Facebooku oficjalne oświadczenie.

Z ogromną serdecznością i szacunkiem dla Twórców i Widzów serialu M jak miłość chciałabym zawiadomić, że publikowane w mediach informacje na temat mojego udziału w produkcji, nie są prawdziwe. Mocno wierzę, że kolejne działanie i zadania - nie tylko będą dla mnie wyzwaniem, ale również radością dla widzów i perspektywą wielu interesujących, ważnych materiałów dla mediów.

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska jako Małgosia Chodakowska ostatni raz pojawiła się w "M jak miłość" w 1005. odcinku. Córka Mostowiaków (Teresa Lipowska i śp. Witold Pyrkosz) postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie znów związała się z Michałem (Paweł Okraska). Po jego tragicznej śmierci w wypadku samochodowym, Małgosia załamała się i obecnie przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie zmaga się z depresją. Nie utrzymuje kontaktu z rodziną, choć niedawno Barbara chciała do niej pojechać. Nie pozwolił jej na to jednak zły stan zdrowia. Chcielibyście, żeby postać Małgosi wróciła do serialu?

Joanna Koroniewska tęskni za serialem? Czy Małgosia wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×