"M jak miłość". Joanna Jarmołowicz urodziła! Aktorka zdradziła imię i płeć dziecka!

Joanna Jarmołowicz urodziła! Gwiazda serialu "M jak miłość" powitała z partnerem na świecie swoje pierwsze dziecko. Ojcem malucha jest syn znanej pary aktorów - Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego - Jan.

Multimedia

Joanna Jarmołowicz urodziła syna

Joanna Jarmołowicz, czyli Katia z serialu "M jak miłość" informacją o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka podzieliła się z fanami w maju br. Jak podało w poniedziałek (23.09) Party.pl, aktorka i Jan Królikowski - syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego zostali kilka dni temu rodzicami chłopca.

Synek jest zdrowy, a młodzi rodzice bardzo szczęśliwi - przekazała portalowi osoba z otoczenia aktorki.

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Jak ma na imię pierwsze dziecko tancerki i jej męża?Zobacz więcej

W poniedziałek wieczorem Joanna Jarmołowicz opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z synkiem. Aktorka przekazała, że chłopiec ma na imię Józef i urodził się w czwartek, 19 września 2019 r.

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ❤️

Parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×