"M jak miłość". Joanna Kuberska - kim jest młoda gwiazda serialu? Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]

Joanna Kuberska jakiś czas temu dołączyła do obsady "M jak miłość" i niemal z miejsca namieszała w życiu Pawła Zduńskiego, a wszystko wskazuje na to, że to była dopiero rozgrzewka! Młoda aktorka już na dobre zadomowiła się w obsadzie serialu TVP, a do tego jej kariera rozwija się coraz prężniej, więc już wkrótce zobaczymy Joannę Kuberską w nowych produkcjach! Kim jest młoda aktorka? Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Multimedia

JOANNA KUBERSKA - WIEK

Joanna Kuberska urodziła się w 1992 roku i jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu (2011) oraz Akademii Teatralnej w Warszawie (2017). Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2016 roku, gdy zaczęła grywać drobne epizody w serialach ("Na noże", "Ojciec Mateusz"), a także zagrała w niezwykle wymagającej oraz pełnej emocji etiudzie filmowej pt. "10 cm".

Joanna Kuberska w obsadzie! Dlaczego tak wygląda? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

JOANNA KUBERSKA - M JAK MIŁOŚĆ

W "M jak miłość" Joanna Kuberska po raz pierwszy pojawiła się pod koniec 2016 roku, gdy w odcinku nr 1266 wcieliła się w postać Julii Kryszak. Wówczas jeszcze chyba nikt nie podejrzewał, że ta postać znajdzie dla siebie stałe miejsce i będzie pełnoprawnym bohaterem "emki". Sama aktorka, w rozmowie z Kubą Zajmowskim na stronie mjakmilosc.vod.tvp.pl, powiedziała:

Dostałam tę rolę zaraz po ukończeniu warszawskiej Akademii Teatralnej, która - ze względu na swój profil - kształci bardziej teatralnie, niż filmowo. Moje doświadczenie przed kamerą było skromne. Pierwsze dni na planie „M jak miłość” były dla mnie ekscytujące, ale i bardzo stresujące. Miałam zdjęcia po kilkanaście godzin dziennie i starałam się wszystko chłonąć, żeby od razu poznać tajniki tej pracy. Ale w tym przypadku nie ma drogi na skróty, niezbędne jest doświadczenie. Dziś to dla mnie bardziej naturalne środowisko niż rok temu, mam wypracowane odpowiednie zachowania, niektóre rzeczy robię automatycznie. Nie zmienia to faktu, że cały czas się uczę.

Teraz chyba już nikt nie wyobraża sobie "M jak miłość" bez postaci Julii i Joanny Kuberskiej. Szczególnie, że Julia bardzo namieszała w życiu Pawła i wszystko wskazuje na to, że mężczyzna w nowych odcinkach już całkowicie straci głowę dla pięknej blondynki!

Ponętny czarny charakter z "M jak miłość"! Kim jest? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

JOANNA KUBERSKA - DUBBING I INNE ROLE

Joanna Kuberska poza "M jak miłość" w 2017 roku zagrała w spektaklu Teatru Telewizji w reżyserii Artura Żmijewskiego pt. "Pan Jowialski", a także można ją cały czas podziwiać na teatralnych deskach. Grała w spektaklach: "Barbarzyńcy" reż. Adam Sajnuk, "Awantura w Chioggi" reż. W. Śmigasiewicz, "Polowanie na Łosia" reż. Grzegorz Chrapkiewicz, "Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć" reż. W. Śmigasiewicz, "Soplicowo-owocilpoS" reż. Piotr Cieplak. Obecnie aktorkę można oglądać w Teatrze Kwadrat oraz Teatrze Kamienica w Warszawie.

Ponadto Joanna Kuberska dużo czasu spędza w studiach nagraniowych, gdzie zajmuje się dubbingiem. Głos młodej aktorki do tej pory mogliśmy usłyszeć w takich produkcjach jak m. in. "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", "Thor: Ragnarok", "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" czy "Czarna Pantera".

Aktorka przygotowuje się też do swojego filmowego debiutu. Co prawda przez chwilę pojawiła się w filmie "Po prostu przyjaźń" (2016), ale najlepsze dopiero przed nią. Brała udział w zdjęciach do debiutanckiego filmu Jacka Gwizdały pt. "Klecha", gdzie w obsadzie znaleźli się również m.in. Danuta Stenka, Wojciech Pszoniak, Artur Żmijewski, Piotr Fronczewski i Robert Gonera. Film będzie opowiadał o księdzu Romanie Kotlarzu, którego w czasach komunizmu inwigilowały służby bezpieczeństwa.

Joannę Kuberską po wakacjach zobaczymy też w innych serialach - pojawi się w 3. sezonie "W rytmie serca", a także odwiedziła plan "Przyjaciółek"! Czy to oznacza dłuższy romans z telewizją Polsat?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Piękna kobieta (gość)

    Ale piękna kobieta

    24.09.2018 21:57
  • olga dominiak (gość)

    jesli miałam bym wybrac po miedzy elif vs czarna perła to była by to czarna perła

    05.07.2018 11:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×