"M jak miłość". Joanna wyjdzie z Michałem za granicę? Barbara Kurdej-Szatan jednak odchodzi z serialu?!

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? To pytanie zadawane jest od jakiegoś czasu i ma związek z rozstaniem aktorki z TVP. Jest szansa, że jej bohaterka - Joanna wyjdzie z Michałem za granicę!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Czy po wakacjach w "M jak miłość" zabraknie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)? To wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan została odsunięta od prowadzenia programów TVP wskazywano co prawda, że aktorka pozostanie w serialu, teraz sytuacja wygląda jednak nieco inaczej.

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu? Asia umrze? Aktorka przerwała milczenie!Zobacz więcej

Do "M jak miłość" powraca Paweł Deląg, czyli serialowy Michał. Mężczyzna dowie się od Wojtka (Feliks Matecki), że Leszek (Sławek Uniatowski) ma mieć dziecko z inną kobietą i stwierdzi, że to najlepszy moment, aby znów zawalczyć o serce Asi. Jak podaje "Super Express" najprawdopodobniej Joanna da szansę pisarzowi i razem wyjadą do Szwecji.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Przypomnijmy, że po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan rozstała się z TVP, zacieśniły się jej relacje z Polsatem. Od jakiegoś czasu gra w emitowanym przez stację serialu "W rytmie serca". W wakacje poprowadziła pokazywany w Polsacie koncert w Opolu, a od września oglądać ją będziemy w nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Ze względu na to aktorka miała poprosić produkcję "M jak miłość" o zmiany w grafiku. Jeśli to prawda, Joanna zniknie najwcześniej na początku 2020 roku.

Aktualizacja: Produkcja "M jak miłość" zabrała głos w sprawie odejścia Barabray Kurdej-Szata. - Nie ma takich planów. Wątek przebiega tak, jak przebiegał. Ani o ograniczaniu roli, ani o wyrzuceniu Barbary Kurdej-Szatan z serialu nie ma mowy - stwierdziła w rozmowie z serwisem plejada.pl Karolina Baranowska, zajmująca się PR serialu.

Wojtek i Michał znowu połączą siły! Asia zostawi Leszka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×