"M jak miłość". Joasia zniknie z serialu?! Barbara Kurdej-Szatan nie pozostawia wątpliwości

Barbara Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów zdradziła, że Joasia przynajmniej na jakiś czas zniknie "M jak miłość"! Co się stanie z Chodakowską? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Jakiś czas temu twierdziła, że wpłynie to na jej serialowe obowiązki, lecz wszystko wskazuje na to, że przez pewien czas nie będzie mogli jej oglądać!

Aktorzy wracają na plan! Małgorzata Pieczyńska zdradza, jak teraz wygląda ich pracaZobacz więcej

W wywiadzie dla Tele Tygodnia aktorka zdradziła, że na czas ciąży zrobi sobie przerwę w pracy, a grana przez nią bohaterka na jakiś czas zniknie z ekranu. - Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość" - oznajmiła.

Kurdej-Szatan nie zdradziła nic więcej na temat losów jej bohaterki, ale można przypuszczać, że jej zniknięcie będzie związane z zaginięciem Leszka (Sławek Uniatowski), który nie wróci z wyprawy w Himalaje. Być może jednak scenarzyści wymyślą jeszcze coś innego.

Olek zostanie uniewinniony? Znowu będzie na wolności!Zobacz więcej

Gwiazda "M jak miłość" nie chce jednak żegnać się z serialem na stałe. - Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę - stwierdziła. Z drugiej strony, w mediach pojawiają się także informacje o jej konflikcie z władzami TVP, co może postawić jej powrót pod znakiem zapytania.

Miejmy jednak nadzieję, że aktora dojdzie do porozumienia z produkcją i jak najszybciej wróci na plan "M jak miłość", a my będziemy mogli śledzić dalsze losy Joasi Chodakowskiej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×