"M jak miłość". Judyta Turan nie żyje! Aktorka znana z popularnych polskich seriali miała tylko 37 lat!

To nie jest dobry czas dla polskiego aktorstwa. Zmarła Judyta Turan, aktorka znana z najpopularniejszych polskich seriali jak "M jak miłość", "Klan" czy "Diagnoza". Miała tylko 37 lat.

Multimedia

Judyta Turan nie żyje. O śmierci aktorki Związek Artystów Scen Polskich. Na ich profilu napisano:

Odeszła Judyta Turan. Urocza, serdeczna, życzliwa, pogodna. Piękny Człowiek. Nie poddawała się, mimo nierównej walki, którą toczyła od lat. Ale przeciwnik okazał się silniejszy. Żegnaj, Judy!

Judyta Turan urodziła się 30 lipca 1983 roku. Swój teatralny debiut zaliczyła już w 1999 roku, gdy zagrała rolę Gabrieli w spektaklu "Szukam" w Teatrze Druga Strefa w Warszawie. W 2008 roku ukończyła studia aktorskie w Warszawskiej Szkole Filmowej, gdzie później była jedną z wykładowczyń. Osierociła dwie córeczki 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę.

Judyta Turan potrzebuje pomocy! Aktorka znana z polskich seriai jest ciężko choraZobacz więcej

Judyta Turan miała za sobą liczne role w najpopularniejszych polskich serialach. Zagrała m.in. w "Klanie", "M jak miłość", "Barwach szczęścia", "Na Wspólnej", "Pitbullu" i "Diagnozie". Jedną z ostatnich produkcji z jej udziałem jest krótkometrażowy film "A virtual dream".

Aktorka zmagała się z chorobą nowotworową. W maju 2018 roku dowiedziała się, że ma raka piersi. Następnie przeszła operację i chemioterapię, co wspominała jako koszmar. Niestety później pojawiły się przerzuty w kościach i na bliźnie po operacji, przez co aktorka potrzebowała kosztownej operacji w niemieckiej klinice.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jan Kowalski (gość)

  przykro dowiedzieć się o smierci kogos młodego

  16.02.2021 15:06
 • Janusz (gość)

  Wieczne odpoczywanie racz jej dac panie

  14.02.2021 22:02
 • michał (gość)

  przykre w tak młodym wieku odejść spoczywaj w pokoju

  14.02.2021 13:30
 • Anna sokolowska (gość)

  Trochę ją znałam

  13.02.2021 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×