"M jak miłość". Jula nagrała piosenkę do serialu! Posłuchaj utworu "M jak miłość" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jula nagrała piosenkę do serialu 'M jak miłość"! Czy jej utwór zastąpi "Nie pytaj o miłość" Beaty Kozidrak, który możemy usłyszeć w czołówce serialu Dwójki?

Multimedia

Piosenka "M jak Miłość" to kolejna odsłona płyty Juli - nagrana na potrzeby serialu Dwójki, ale znajdzie się też na płycie artystki, która ukaże się już 26 maja 2017.

Z tą piosenką było trochę pracy, bo utwory do filmów pisze się zupełnie inaczej - mają coś zilustrować, trzeba wykazać się dużą elastycznością. Musisz wziąć pod uwagę specyfikę scenariusza, odbiorcę itd. – mówi Patrycja Kosiarkiewicz, która jest autorką tekstu nowego utworu Juli.

Początkowo w serialu „M Jak miłość” mogliśmy usłyszeć piosenkę Wojciecha Gąssowskiego, którą w 2011 roku zastąpił utwór "Nie pytaj o miłość" z repertuaru Beaty Kozidrak. To właśnie te piosenki były inspiracją, do powstania "M jak miłość" Juli Fabiszewskiej.

Paulina namiesza w życiu Marcina! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Myślę, że nasza wersja jest lekka, nowoczesna, to taka muzyczna mgiełka. Chcieliśmy by było pozytywnie, pastelowo, z dużą dawką optymizmu i nadziei, którą serial niesie. Dla mnie najważniejszym przekazem utworu jest fraza „miłość – podaj dalej”. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc” – tłumaczy Patrycja Kosiarkiewicz.

Przypominamy, że Julita „Jula” Fabiszewska w tym roku dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". Przed kamerami młoda piosenkarka wciela się w Paulinę - dziewczynę, która związana jest z wątkiem Marcina (Mikołaj Roznerski). Poniżej możecie posłuchać nowej piosenki Juli pt. "M jak miłość". Dajcie znać, jak wam się podoba!

Najlepsze piosenki z polskich seriali [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Ja gdy słucham tej piosenki to mam wrażenie jakby Jula gdzieś się spieszyła albo miała ograniczony czas na zaśpiewanie tej piosenki co bardzo odczuwalne jest zwłaszcza w refrenie

  04.05.2017 18:10
 • Adi (gość)

  Moim zdaniem piosenka Juli powinna znaleźć się w czołówce serialu "M jak miłość", pasuje idealnie, powiewa świeżością i nowoczesnością :)

  25.04.2017 16:08
 • mira (gość)

  Duzo ladniejsza jest ta piosenka niz ta co spiewa Kozidrak jak slysze Kozidrak to juz mam dosyc kiedys lubialam jej piosenki ale juz jest jej za duzo tez nie wie kiedy zejsc ze sceny

  22.04.2017 22:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×