"M jak miłość". Julia Wróblewska chodzi na psychoterapię! Dzięki młodej gwieździe ludzie przestaną się wstydzić szukać pomocy?

Julia Wróblewska odniosła się do swojego wpisu na Instagramie, w którym poinformowała, że uczęszcza na sesje psychoterapeutyczne. Co się stało? Czy dzięki deklaracji młodej gwiazdy jej rówieśnicy przestaną się wstydzić szukać pomocy?

Multimedia

Na początku Julia Wróblewska wstydziła się o tym mówić. Jednak po pewnym czasie stwierdziła, że ujawniając tę wiadomość może przekonać innych, że w razie potrzeby warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Po swoim wpisie została zasypana pytaniami związanymi z procesem psychoterapii.

Niemcy pokochali polską aktorkę! Kim jest Natalia Avelon?Zobacz więcej

W wywiadzie dla Wideoportalu wyjawiła, że kiedy jako 6-latka zagrała swoją pierwszą rolę, wypuszczono ją na głęboką wodę i pozostawiono samą sobie. Przez lata przeżywała kryzys tożsamości – trudno jej było odróżnić filmową fikcję od realnego życia.

Drugim powodem decyzji o podjęciu terapii był rozwód jej rodziców. Sesje przyniosły zadowalający efekt, dzięki któremu nauczyła się podejmować decyzje sama za siebie.

Źródło: WideoPortal/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KIM ZOSTAC (gość)

    LEKARZEM ZOSIA

    16.01.2019 14:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×