"M jak miłość". Julia Wróblewska kończy 20 lat! Jak zmieniła się serialowa Zosia? [DUŻO ZDJĘĆ]

Julia Wróblewska pojawiła się w "M jak miłość" mając 10 lat i już wtedy bardzo dobrze rozpoznawalną młodą aktorką. 18 października 2018 r. obchodzi swoje 20. urodziny. Jak przez lata zmieniała się Julia Wróblewska?

Multimedia

Julia Wróblewska zadebiutowała jako aktorka mając zaledwie 8 lat. Wcieliła się wtedy w Michalinę w filmie Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj". Urocza blondyneczka skradła serca nie tylko swoich starszych kolegów z planu - w tym Macieja Zakościelnego, który grał jej ojca - ale też widzów w całej Polsce.

Internauci oburzeni zachowaniem serialowej Zosi [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Później Julka pojawiła się w serialu "Magda M." - jako adoptowana córka Karoliny (Katarzyna Herman) i Wiktora (Krzysztof Stelmaszyk) Waligórów oraz w "Rodzinie zastępczej", gdzie grała Alinkę - córkę kuzynki Alutki (Joanna Trzepiecińska). Jako 10-latka dołączyła do obsady "M jak miłość" i do dzisiaj możemy oglądać w roli Zosi.

Julia Wróblewska dorastała i dojrzewała na oczach widzów. Oprócz grania w filmach i seriach, chętnie przyjmuje propozycje wzięcia udziału w programach rozrywkowych. Wiosną 2015 r. skakała do wody w "Celebrity Splash!" (zajęła 4. miejsce), rok później tańczyła w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" (w parze z Janem Klimentem doszli aż do półfinału), a w 2018 r. przeżyła przygodę w 3. sezonie programu "Agent – Gwiazdy".

Zosia w ciąży? Julka Wróblewska zdradziła kilka faktów [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Popularność zdobyła jako słodka dziewczynka i wielu widzów ma w głowie właśnie taki jej obraz, ale Julia jest już dorosłą kobietą. Jak zmieniała się przez lata od czasów "Tylko mnie kochaj"? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×