"M jak miłość". Julka przedstawi Pawła swoim rodzicom! Robi się poważnie? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Wkrótce Julka i Paweł pojadą razem do rodziców dziewczyny. A tam, Zduński usłyszy od "teścia" niewygodne pytanie... Sprawdź co wydarzy się w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Relacja Pawła (Rafał Mroczek) i Julki (Joanna Kuberska) od początku była skomplikowana. Zduński kilka razy zranił Kryszak, która była w nim nieszczęśliwie zakochana. Paweł w końcu związał się z Julką, ale na ich drodze stanął ślub Zduńskiego z Katią (Joanna Jarmołowicz). W dodatku, jego szefowa Kalina (Karolina Sawka) też zaczyna coś do niego czuć...

Paweł odkryje, że Kalina go kocha! Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wkrótce Julka postanowi przedstawić swojego chłopaka rodzicom i siostrze. Para pojedzie do domu Kryszak, ale atmosfera nie będzie do końca przyjemna. Ojciec Julki (Bogdan Kalus) nie będzie pozytywnie nastawiony do Pawła, w przeciwieństwie do jej matki. Niezręcznie zrobi się dopiero, gdy "teść" zaprosi Pawła na męską rozmowę na osobności.

Mam nadzieję, że nie będzie już więcej przez ciebie płakała. Powiedz mi Paweł - kiedy ślub?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Paweł nie będzie zachwycony tym pytaniem. W końcu ma prawo być zniechęcony do instytucji małżeństwa - dwa razy rozwiódł się, bo został zdradzony przez żony - Alę (Olga Frycz) i Joannę (Agnieszka Więdłocha). Teraz ma jeszcze na koncie trzeci rozwód - z Katią. Czy Julka ma szansę zostać nową Panią Zduńską? A może Paweł nie jest jeszcze gotowy na kolejny poważny związek? Śledź losy bohaterów w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Katia nie zamierza zniknąć z życia Pawła! Jak zareaguje Julka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×