"M jak miłość". Karina Woźniak grająca Basię jest za dorosła do tej roli? Po wakacjach zagra ją ktoś inny?

W ostatnim czasie wątek Basi Rogowskiej w "M jak miłość" mocno się rozwinął. Grająca 13-latkę aktorka Karina Woźniak to prawie dorosła kobieta. Po wakacjach zobaczymy w tej roli kogoś innego?

Multimedia

Widzowie śledzą losy Basi w "M jak miłość"

Karina Woźniak - aktorka wcielająca się w rolę nastoletniej Basi Rogowska praktycznie dorastała na oczach fanów "M jak miłość". Młoda aktorka wciela się jednak w sporo młodszą od siebie postać. Jej bohaterka ma bowiem zaledwie 13 lat! Czy po wakacjach w roli Basi zobaczymy inną - młodszą aktorkę?

Karina Woźniak pojawiła się w produkcji dwa lata temu - dokładniej mówiąc w 1541 odcinku "M jak miłość". Dziewczynka wraz z rodzicami Marysią i Arturem zamieszkała w domu Mostowiaków w Grabinie. Szczególnie w ostatnim czasie wątek nastoletniej Basi mocno się rozwinął. Fani bacznie śledzą jej "związek" z rówieśnikiem Dawidem Jaszewskim.

Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców! Aktorka wydała oświadczenie: "STOP"Zobacz więcej

Basia Rogowska: co wydarzy się u niej po wakacjach?

W nowym sezonie "M jak miłość" wątek Basi będzie mocno kontynuowany. Chociaż nadal będzie związana z Dawidem, w jej życiu pojawi się nowy chłopak Antek Nieśpielak. To o niego dziewczyna będzie się kłócić z swoim obecnym chłopakiem. Czy Basia i Dawid się rozstaną? Czy ich związek przetrwa?

Producenci serialu zapowiedzieli, że serialowa Basia jeszcze bardziej wydorośleje. Wśród fanów zaczęły się spekulacje, czy jej postaci nie zagra inna aktorka. Internauci wręcz prosili, by nie zmienić Kariny Woźniak, bo ich zdaniem młoda aktorka jest świetna w swojej roli. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenia, że to jedna z lepszych aktorek w całym serialu!

Karina Woźniak będzie wymieniona na inną aktorkę?

Uspokajamy, że grająca Basię Rogowską aktorka nadal będzie grała w produkcji. Wiemy na pewno, że Karina Rogowska bierze udział w nagrywaniu powakacyjnych produkcji. Będziecie śledzić dalsze losy jej bohaterki?

Zobacz galerię

Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacjiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Karina Rogowska???

    08.07.2022 00:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×