"M jak miłość". Karolina Charkiewicz dołącza do obsady! To ona będzie matką dzieci Wernera?

W 1469. odcinku serialu "M jak miłość" Werner wpadnie w sidła młodej atrakcyjnej dziewczyny! Wcieli się w nią Karolina Charkiewicz! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1469. we wtorek, 12.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Adam Werner (Jacek Kopczyński) z serialu "M jak miłość" ma ostatnio tylko jeden cel - chce znaleźć kobietę, która urodzi mu dziecko! Jak na razie ma na swoim koncie kilka spektakularnych porażek, ale nie zamierza się poddawać!

Werner chce skorzystać z pomocy surogatki?! Już nie znajdzie miłości?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1469. odcinku serialu prawnik "przez przypadek" wpadnie na ulicy na Dagmarę (w tej roli Karolina Charkiewicz), młodą i atrakcyjną blondynkę. Prawnik nie będzie wiedział, że dziewczyna celowo doprowadziła do ich spotkania, a wcześniej przez jakiś czas go śledziła.

Nowa znajoma zacznie opowiadać Adamowi o swoim rzekomym pechu. Nie dość, że straciła pracę i rozstała się z ukochanym, to jeszcze zgubiła swoje ulubione kolczyki! Zacznie szukać sposobu, by poprawić sobie humor. Prawnik połknie przynętę i zaprosi Dagmarę na kawę.

Wernerowi będzie się świetnie rozmawiało z blondynką. W pewnym momencie Dagmara wspomni nawet, że marzy o tym, żeby założyć rodzinę i urodzić dziecko. Gdy Werner usłyszy jej słowa, będzie zachwycony! Nie przyjdzie mu do głowy, że Dagmara działa na czyjeś zlecenie...

Marcin dowie się, że Artur został zamordowany! Będzie krył Olka?Zobacz więcej

Karolina Charkiewicz ma 24 lata i jest świeżo upieczoną absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Na swoim koncie ma już kilka ról w Teatrze Dramatycznym m. st. Warszawy i w Teatrze Telewizji. Zagrała już także małe role w takich serialach jak "Ojciec Mateusz" czy "W rytmie serca".

Na razie nie wiadomo, czy postać Dagmary zostanie w "M jak miłość" na dłużej, ani jak potoczą się jej dalsze losy! Po raz pierwszy w serialu zobaczymy ją w 1469. odcinku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×