"M jak miłość". Kasia Dziurska - finalistka "Tańca z gwiazdami" na planie serialu! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

Na planie "M jak miłość" pojawiła się Kasia Dziurska - mistrzyni fitness i finalistka 8. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zagra? Czy zagości w serialu na dłużej?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Kolejna nowa twarz w "M jak miłość"! Tym razem na planie serialu pojawiła się Katarzyna Dziurska, która w swoim dorobku ma tytuły mistrzyni świata, mistrzyni Europy i mistrzyni Polski w fitness, a także udział w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". U boku Tomasza Barańskiego dotarła aż do finału.

TYLKO U NAS! Kasia i Tomek zdradzają szczegóły finału! Wygrają? [WIDEO I ZDJĘCIA Z PRÓB]Zobacz więcej

O swoim udziale w "M jak miłość" Kasia poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instastories widać, że postać, którą zagrała pojawi się w Siedlisku. Dziurska wystąpiła w scenach u boku Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego, Katarzyny Kwiatkowskiej i Igi Krefft. - Nie mam jeszcze stałej roli w "M jak miłość" na razie to był krótki epizod. To wszystko zależy od oglądalności. Jak się spodoba, jak produkcja to przyjmie i będzie fajna oglądalność to może przedłużą moją rolę - powiedziała mistrzyni fitness.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kasia Dziurska opowiedziała już o swoich wrażeniach po dniu spędzonym na planie jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce. - Reżyser zapytał, czy grałam gdzieś wcześniej, bo bardzo dobrze sobie radzę i super się ze mną pracuje. (...) To ogromne doświadczenie, ogromny stres, ale ekipa dużo mi pomagała. Nie było wielu dubli, bo nauczyłam się tekstu na blachę i to na pewno pomogło - wskazuje Dziurska. Odcinki z jej udziałem będziemy mogli oglądać w grudniu 2018.

Olga Kalicka odchodzi z serialu! Justyna umrze?! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Co dzieje się na planie "M jak miłość"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×