"M jak miłość". Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel długo na to czekali. Już niebawem spotkają się w sądzie. Znany jest termin pierwszej rozprawy rozwodowej

Wygląda na to, że już niedługo rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela stanie się faktem. Według najnowszych medialnych doniesień, lada chwila słynna para po raz pierwszy spotka się w w sądzie. Skończy się na jednej rozprawie?

Multimedia

Około trzech miesięcy temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa, media uważnie śledzą ich poczynania, a także przygotowania do rozprawy rozwodowej. Katarzyna Cichopek nawet w ostatniej chwili postanowiła zmienić prawnika, by mieć pewność, że wszystko przebiegnie szybko i sprawnie.

Marcin Hakiel odnalazł w życiu nową pasję? Coraz śmielej pokazuje swoje postępy!Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już niebawem spotkają się w sądzie

Wygląda na to, że medialna saga dotycząca rozstania słynnej pary pomału dobiega końca. Według najnowszych medialnych doniesień, znany jest już termin pierwszej rozprawy rozwodowej Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazdy ponoć mają ze zniecierpliwieniem wyczekiwać tej daty.

Na razie z niecierpliwością czekają na rozprawę rozwodową wyznaczoną na 25 sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że rozwiodą się z klasą, oszczędzając sobie i najbliższym niepotrzebnych złych emocji - podaje źródło tygodnika "Na żywo".

Pomimo licznych spekulacji z tym związanych, wygląda na to, że słynna para chce się rozwieść możliwie jak najszybciej i bezproblemowo. Już wcześniej zadbali o to, aby rozwód przebiegł tak sprawnie, jak to tylko możliwe - dbając m.in. o dogadanie się w kwestii podziału majątku.

"Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone" - wyznała jakiś czas temu na łamach "Faktu", agentka aktorki, Aldona Wleklak

Myślicie, że skończy się na jednej rozprawie?

Zobacz galerię

Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców! Aktorka wydała oświadczenie: "STOP"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lalamido (gość)

    O Cichopek to słyszałem, ale o jej mężu nigdy. A gdzie on grał oprócz tego beznadziejnego jak wszystkie tasiemca M jak M?

    07.07.2022 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×