"M jak miłość." Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel razem na jednej imprezie. Czyżby para zakopała topór wojenny?

Od czasu ogłoszenia swojego sensacyjnego rozstania, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starali się ograniczyć kontakty ze sobą do absolutnego minimum. Mimo to, atmosfera między małżonkami wciąż jest wyjątkowo napięta. Okazuje się, jednak, że para postanowiła pojawić się razem na tej samej imprezie. Czyżby oznaczało to polepszenie ich wzajemnej relacji?

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temuMarcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa aktorka na jakiś czas postanowiła zamilknąć i ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Natomiast Marcin Hakiel ostatnimi czasy stał się niezwykle niezwykle otwarty, jeśli chodzi o rozmowę z mediami. Wciąż nie umilkły echa jego najgłośniejszego wywiadu, jakiego udzielił w programie "Miasto kobiet", gdzie zasugerował, jakoby Katarzyna Cichopek miała odejść do innego mężczyzny.

Słynna para obecnie intensywnie przygotowuje się do rozprawy rozwodowej. Katarzyna Cichopek nawet w ostatniej chwili postanowiła zmienić prawnika, by mieć pewność, że werdykt sądu będzie dla niej korzystny.

Co robił Marcin Hakiel przed poznaniem Katarzyny Cichopek? Tak wygląda historia sławy słynnego tancerzaZobacz więcej

Katarzyna Cichopek i Marin Hakiel razem na jednej imprezie. Czyżby para zakopała topór wojenny?

Od ogłoszenia przez słynną parę swojego rozstania, ta postanowiła ograniczyć kontakty między sobą do absolutnego minimum. Mimo tego, szum medialny, który w dużej mierze jest spowodowany wywiadami udzielanymi przez Marcina Hakiela sprawił, że atmosfera między aktorką i tancerzem stała się wyjątkowo napięta. Okazuje się jednak, że ku zaskoczeniu wszystkich, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili pójść razem na tę samą imprezę.

Para wybrała się razem na Letnie Pokazy Taneczne "Hakiel Akademii Tańca", gdzie występowała ich córka Helena. Małżonkowie dokumentowali swoją wizytę na imprezie za pośrednictwem InstaStories. Choć nie wiadomo, czy byli partnerzy ze sobą rozmawiali, ani czy siedzieli obok siebie, to sama ich obecność w tym samym miejscu i o tej samej porze może świadczyć, że w ich relacji mógł nastąpić przełom.

Zobacz galerię

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke ujawnili płeć dziecka! Zrobili to w bardzo oryginalny sposóbZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Tamara (gość)

    Wiadomo że będą musieli spotykać się na imprezach dzieci.Chociaz wtedy dziec będą w pełni szczesliwe. Dobrze że Marcin spotkał bardzo ładna i młoda dziewczyne. Jak widać zły los już za nim .

    13.06.2022 16:40
  • Edytka (gość)

    A Ty dalej Bejbe podziwiasz

    13.06.2022 08:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×