"M jak miłość". Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 13. rocznicę ślubu! Wciąż tak samo zakochani

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show biznesie. 20 września świętują już 13. rocznicę ślubu. Wciąż są tak samo w siebie zapatrzeni!

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - 13. rocznica ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzą za jedno z najsympatyczniejszych i najbardziej zgranych małżeństw znanych osób w Polsce. Para pobrała się dokładnie 13 lat temu, 20 września 2008 roku i wciąż sprawiają wrażenie tak samo zakochanych w sobie, jak byli kilkanaście lat temu.

Hanna Konarowska wyszła za mąż! To była żona obecnego partnera Anny MuchyZobacz więcej

Para poznała się w 2005 roku, a o ich połączeniu do pewnego stopnia zdecydował przypadek czy, może bardziej konkretnie, twórcy programu "Taniec z Gwiazdami", gdzie Marcin Hakiel został partnerem tanecznym popularnej aktorki, znanej ówcześnie przede wszystkim z "M jak miłość". Parze udało się wytańczyć sukces: dotarli do finału programu, w którym pokonali Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka i zdobyli Kryształową Kulę. Wkrótce okazało się, że udział w programie zbliżył ich na tyle, że nie rozstali się po jego zakończeniu i utrzymywali bardzo bliskie relacje.

Wpis Izy Juszczak w Internecie sugeruje, że mocno walczyła o związek z KamilemZobacz więcej

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem 20 września 2008 roku. Obecnie małżonkowie wychowują dwójkę dzieci, a także pozostają aktywni zawodowo oraz chętnie dzielą się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Ich obserwatorzy nie mają żadnych wątpliwości, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż są w sobie zakochani równie mocno, jak byli w dniu ślubu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dyzio (gość)

    Odejmijcie ja z anteny

    22.09.2021 10:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×