"M jak miłość". Katarzyna Cichopek, Joanna Kuberska, Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu mówią "stop" hejtowi!

Hejt to coraz bardziej powszechne zjawisko nie tylko w mediach społecznościowych, ale też w prawdziwym życiu. Temat ten został poruszony przez twórców "M jak miłość", a aktorki z serialu zaangażowały się w akcję #stophejt.

Multimedia

"M jak miłość"w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) - córka Marty (Dominika Ostałowska) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) - padnie ofiarą hejtu. A co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy "M jak miłość"? Aktorki - Katarzyna Cichopek, Joanna Kuberska, Barbara Kurdej-Szatan nie bały się pokazać bez makijażu...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już się rozstali?!Zobacz więcej

- Pokazuję się państwu bez makijażu, tak jak codziennie rano wychodzę do pracy. Nie wstydzę się tego, bo tak wyglądam i widać na tej twarzy i ilość godzin, które przespałam albo nie przespałam - mówi serialowa Julka, czyli Joanna Kuberska.

Kasia Cichopek, która od początku istnienia serialu wciela się w Kingę, opowiedziała o nieprzyjemnych komentarzach, jakie słyszała na swój temat. Także Basia Kurdej-Szatan - Asia z "M jak miłość" - ma coś do powiedzenia na ten temat. Dlaczego Mikołaj Roznerski, czyli serialowy Marcin nie mógł w pełni cieszyć się nagrodą dla najlepszego aktora? Zobacz wideo! Słowo do widzów ma tez Teresa Lipowska, która od lat kojarzona jest jako Barbara Mostowiak.

Anna Mucha znowu pokazuje piersi w mediach społecznościowych!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • heh (gość)

    Kasiu, Ty się jednak maluj.

    17.05.2019 12:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×