"M jak miłość". Katarzyna Cichopek odchodzi z serialu? Kinga umrze przy porodzie? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Kolejna gwiazda odchodzi z "M jak miłość"? Po tym, jak Katarzyna Cichopek powiedziała w wywiadzie, że praca na planie serialu bardzo ją absorbuje, zaczęły pojawiać się głosy, że aktorka jest już zmęczona serialem. Czy to prawda?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "M jak miłość" obchodzi w tym roku 18-lecie. Od pierwszego odcinka możemy w nim oglądać Katarzynę Cichopek, która wciela się w Kingę - żonę Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek). Czy aktorka chce odpocząć od serialu?

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

W jednym z ostatnich wywiadów Kasia Cichopek powiedziała, że przez ostatnie 18 lat jej życie było podporządkowane serialowi i teraz marzy, aby od niego odpocząć.

Bardzo doceniam fakt, że jestem w tak fajnym serialu, który jak dotąd bije rekordy popularności, co jest niesamowite. Po prostu. Cieszę się, że mogę brać udział i być częścią tego całego projektu. Niemniej jednak od 18 lat pracuję nieprzerwanie (...) Zdarzają mi się czasem takie chwile, że nie tyle, co chciałabym odejść, co po prostu zrobić sobie przerwę dla własnej regeneracji wewnętrznej. Nawet nie miałam takiego czasu po narodzinach moich dzieci

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Czy w "M jak miłość" zabraknie Kingi? Produkcja serialu odpowiada jednoznacznie: Nie, Kasia Cichopek nie odchodzi z "M jak miłość", jej wątek nie zostanie wygaszony ani na zawsze ani na chwilę. Przypomnijmy, że Kinga właśnie jest w trzeciej ciąży i spodziewa się bliźniaków - urodzi dwie dziewczynki. W nowych odcinkach Zduńskich czekają więc nowe wyzwania!

Nowa bohaterka w serialu! Sandra uwiedzie Andrzeja?! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mała (gość)

    Szkoda Kasia odchodzi

    05.10.2018 01:56
  • Supersuper (gość)

    Katarzyna wszystkiego naj

    26.09.2018 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×