"M jak miłość". Katarzyna Cichopek pierwszy raz od rozstania mówi o Marcinie Hakielu! "To nie jest łatwy moment"

Katarzyna Cichopek pierwszy raz od jej głośnego rozstania, postanowiła bezpośrednio odnieść się do osoby Marcina Hakiela. W najnowszym wywiadzie jakiego udzieliła jednemu z portali wyznaje, co tak naprawdę uważa o swoim jeszcze obecnym mężu. Jej słowa dla wielu mogą być sporym zaskoczeniem!

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Przez wiele miesięcy media w całym kraju żyły tematem końca ich związku, informując o kolejnych doniesieniach związanych z kulisami ich rozstania. Przez ten cały czas aktorka postanowiła nie poruszać publicznie tego tematu i ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Jej jeszcze obecny mąż sprawia wrażenie, jakby obrał zupełnie inną taktykę. Otwarcie opowiada w mediach o kulisach rozpadu swojego małżeństwa, niekiedy nawet sugerując, że jego żona mogła się zakochać w innym mężczyźnie.

Zaskakująca wypowiedź Marcina Hakiela. To Katarzyna Cichopek wyprowadziła się z domuZobacz więcej

Katarzyna Cichopek pierwszy raz od rozstania mówi o Marcinie Hakielu! "To nie jest łatwy moment"

Katarzyna Cichopek pierwszy raz od jej głośnego rozstania z Marcinem Hakielem postanowiła otwarcie opowiedzieć, co tak naprawdę sądzi na temat jej jeszcze obecnego męża. Gwiazda "M jak miłość" pojawiła się ostatnio na "Kongresie Zdrowia Kobiet", gdzie w rozmowie z serwisem "Plotek", postanowiła wspomnieć o jej byłym partnerze. Jej słowa mogą być dla wielu sporym zaskoczeniem. Aktorka w rozmowie o Marcinie Hakielu wykazała się bowiem wyjątkową klasą.

Jestem też wdzięczna Marcinowi za to, że robi wszystko, żeby dzieciom było dobrze. To jest dla mnie najważniejsze, bo dzieci są dla mnie najważniejsze. To nie jest łatwy moment, ale mam też gigantyczne wsparcie ze strony swojej rodziny - wyznała Katarzyna Cichopek w rozmowie z serwisem "Plotek".

Wygląda więc na to, że pomimo całego medialnego zamieszania związanego z końcem małżeństwa Katarzyny Cichopek, ta wciąż stara się mieć poprawne stosunki z wkrótce jej byłym mężem.

Zobacz galerię

Jaruś wyznał całą prawdę o swoim małżeństwie! Jego fani długo czekali na te wieściZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kirdzik danuta (gość)

    Bez komentarza

    31.05.2022 09:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×