"M jak miłość". Katarzyna Cichopek pożegnała się z serialem! "Mój ostatni dzień zdjęciowy"

Katarzyna Cichopek odchodzi z "M jak miłość"? Takie informacje pojawiły się w mediach po tym, jak aktorka opublikowała w sieci pożegnalną fotografię z ostatniego dnia zdjęciowego na planie kultowej produkcji TVP2. O co chodzi?

Multimedia

Katarzyna Cichopek znika z "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek pożegnała się z ekipą serialu "M jak miłość". Aktorka z kultową produkcją telewizyjnej Dwójki związana jest od samego początku. Cichopek niedawno opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z kolegami i koleżankami z planu - poinformowała przy tym, że był to jej ostatni dzień zdjęciowy na planie.

Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy... - zaczęła aktorka.

Pożegnalne zdjęcie Kasi Cichopek z planu "M jak miłość" wprawiło niektórych w osłupienie. Aktorka w sekundę podniosła ciśnienie fanom, ale druga część jej wpisu wszystko wyjaśnia. Serialowa Kinga robi sobie jedynie krótką przerwę!

...przed przerwą. Do zobaczenia za miesiąc na planie "M jak miłość" - dodała Katarzyna Cichopek.

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak mieszka. Urządziła się na szaro! Jest modnie i przytulnie Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek nieźle nastraszyła swoich najwierniejszych fanów. My nie wyobrażamy sobie "M jak miłość" bez serialowej Kingi, a Wy?

Zobacz galerię

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Komentarze

Skomentuj
  • Roberto (gość)

    Jak komus nie podoba sie jej gra albo jej po prostu nie lubi to co? Zyczysz zle ludziom? Walnieta baba

    28.03.2021 17:30
  • Roberto (gość)

    Ale tu fanow m jak mdlosc i pseudo aktorki K.C. Krytykuja ludzi ktorzy pragna kultury na ekranie, a nie opery mydlanej z miernotami aktorskimi, dobre. Madzia dla twojej wiadomosci ta pani to osoba publiczna i ludzie maja prawo do wyrazania opinii o niej a ty nie pozwalaj sobie i co ma piernik do wiatraka, umiesz logicznie myslec, skonczylas chciaz podstawowke?

    28.03.2021 17:27
  • Beata (gość)

    Calkowicie sie zgadzam z Judyta. Place abonament i chce ogladac prawdziwych aktorow i tu nie chodzi o papierek ze szkoly filmowej, bo dla mnie to nie ma znaczenia. Jak ktos nie ma talentu to ma zadna szkola nie pomoze. A ta pani go nie ma w ogole, jest celebrytka albo jak to woli przyslowiowym drewnem aktorskim. Sa wspaniali aktorzy bez dyplomu jak np. Jowita Budnik, polecam Plac Zbawiciela. A ty Katarzyno i Jakubie puknijcie sie w glowki. Pieniadze to nie wszystko, zal mi was, ja mam 3 tysiace na reke i jestem szczesliwym czlowiekiem. Nie sprzedaje swojego zycia prywatnego i wizerunku dzieci, nie pcham sie na castingi, bo nie mam talentu aktorskiego, ale przynajmniej nie jestem wysmiewana przez wiekszosc Polakow, tylko takie pustaki jak wy lubia ludzi jej pokroju.

    28.03.2021 15:49
  • Maria Krieger (gość)

    Bardzo prosze w nastepnym zezonie nie wyswietlac. MjM równocześnie z Teatrem TV od 21ej w 1 programie. Przeciez to jest kpina z telewidzow i strzelacie sobie w piętę, zmniejszjac ogladalnosc ogolna!!!

    26.03.2021 12:56
  • Gary (gość)

    Katarzyna jak to dobrze, że ty się tak majętnie i kulturalnie starzejesz a panowie cie omijają w ciebie nawet nie wchodząc...mieszkanki domów kombatantów ci zazdroszczą, szczerze ci zazdroszczą rozumu 12 latki.

    26.03.2021 08:20
  • Madzia (gość)

    Ludzie, nie macie innych problemów?tyle tragedii na świecie, nie oceniajcie nikogo, bo kto wie co jutro was spotka...

    25.03.2021 17:58
  • Osrajtki (gość)

    Przecież ten gniot to prawdziwe dno....kto to ogląda???

    25.03.2021 09:18
  • Katarzyna (gość)

    Wlasnie w ten sposób Judyto pokazałaś swój poziom kultury... Jakub słusznie napisał, że jeśli ktoś nie chce, niech nie ogląda. Jaki jest sens takie wulgarne komentowanie. Co sama osiągnęłaś kobieto w życiu mówiąc tak o innych? Ta aktorka zarobiła uczciwie pieniądze i fakt nie małe, założe się, że sama jej zazdrościsz, tak jak wielu kometujacych w ten pełen hejtu sposób. Nie lubisz, powiedz, że nie lubisz, albo najlepiej omiń ten post i w niego nie wchodź, bo reprezentujesz kulturę 12-latki

    25.03.2021 08:27
  • Judyta (gość)

    Olka sama jestes zakompleksiona. To ze ty lubisz taki zenujacy poziom grania jaki reprezentuje Cichopek, to juz twoj problem ale wara ci od innych, madruch ludzi, ktorzy chca prawdziwych aktorow na ekranie.

    24.03.2021 19:29
  • Judyta (gość)

    Do Jakuba Ty jestes normalny czlowieku? Nie jest glupia baba, bo jest ,,majetna,, a co ma piernik do wiatraka! Prostytutka, ktora przez godzine wyciaga 500 zl jest twoim zdaniem madra? bo wychodzi na to ze jest ,,majetna,,. Dla ciebie to aktorka, a dla wiekszosci pusta celebrytka i tego nie zmienisz. I zapamietaj sobie jedno kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie i nic ci do tego. W przeciwienstwie do ciebie sa tacy, ktorzy chca ogladac ludzi, ktorzy maja talent baranie.

    24.03.2021 19:21
  • Jakub (gość)

    Kochani, Skoro nie oglądacie serialu, skoro nie lubicie Katarzyny Cichopek, to nie mówicie, że aktorka, która jest (z całym szacunkiem) majetniejsza od Was jest "glupią babą", a serial "starocie" itd. Kobieta ta nie dość, że osiągnęła sukces, to wygląda pięknie. Zadajcie sobie pytanie, czy Wy sami choć trochę bedziecie serdeczni i uśmiechnięci jak ona, czy będziecie ładnie wyglądać tak jak ona w jej wieku i czy będziecie rozpoznawalni i lubiani przez innych.

    Przykre jest to, co sobą Państwo reprezentujecie- nienawiść, zazrrosc i hipokryzję. Po co wypowiadać się w tak niekonstruktywny i ubliżający komuś, a uwłaczający dla Was samych sposób?

    Więcej refleksyjności moi drodzy nad własnym "ja", nad własnym bytem i egzystencją!

    24.03.2021 17:52
  • Katarzyna copek (gość)

    skoda chodzić planu m jak miłość odcinek 1234567890 20 23

    24.03.2021 15:50
  • Marta (gość)

    Katarzyna wyprzedaje swoje ciuchy. Tak nas "gwiazdy" namawiają, chrońcie planetę, dbajcie o wodę, a kupują ciuchy na raz, góra dwa razy. Zaprzeczają same sobie.

    24.03.2021 15:27
  • Marek (gość)

    A fuj , idź w h**

    24.03.2021 00:32
  • Fan (gość)

    Nie oglądam i lata mi to.

    23.03.2021 22:16
  • Gość (gość)

    Ok chyba zazdrość przez Was przemawia..... z Cichopek żadna gwiazda, ale w tak głupawym serialu się sprawdza !

    23.03.2021 19:34
  • D. (gość)

    Do wiecznie młodych chłopaków, którzy wymieniają kobiety na młodsze ! Proszę zapisać się na szkolenie: Jak przestać być błaznem ogoloconym z rozumu. Pozdrawiam:)

    23.03.2021 19:03
  • Ola (gość)

    Ludzie wy chyba macie kompleksy dajcie spokój dziewczynie. Nie wiem jaka jest w realu ale w serialu żeby wszyscy tacy byli świat był by o wiele lepszy. Pozdrów dla zakompleksionych.

    23.03.2021 18:40
  • Gosc (gość)

    Nue LUBIE tejBABY wreszcie nie bedzie suszyc szczeki STAROCIE JUZ. Z CIchopkowej cycki coraz wieksze zeby suszarko nareszcie PVP wie co robi CHAKIEL szukaj mlodszej zeby juz masz

    23.03.2021 18:23
  • Uparta (gość)

    Brzydkie to fujj

    23.03.2021 18:14
NowszeStarsze