"M jak miłość". Katarzyna Cichopek spędza urlop na Kanarach. Za oknami szaleje burza piaskowa Kalima!

Katarzyna Cichopek przebywa obecnie na Wyspach Kanaryjskich, gdzie przez ostatnie dni szalała burza piaskowa Kalima! Aktorka pokazała zdjęcia z hotelowego pokoju. Apokaliptyczna sceneria zaniepokoiła jej fanów!

Multimedia

Katarzyna Cichopek wyjechała w lutym br. na Wyspy Kanaryjskie. Fatalna pogoda może jednak zepsuć wypoczynek aktorce. Na Wyspach Kanaryjskich szaleje od kilku dni burza piaskowa Kalima. Pył znad Sahary w tym rejonie nie był tak silny od 18 lat. Z powodu burzy piaskowej odwołano w ostatnich dniach w sumie kilkadziesiąt lotów.

Alicja Szemplińska i jej piosenka "Empires" pod ostrzałem! Internauci krytykują wyniki finału "Szansy na sukces"!Zobacz więcej

Gwiazda "M jak miłość" pokazała na Instagramie zdjęcie z hotelowego pokoju. Apokaliptyczna sceneria zaniepokoiła jej fanów! Krajobraz Kanarów na nagraniach Kasi Cichopek przypomina bowiem powierzchnię Marsa. Aktorka w poniedziałek (24.02) uspokoiła jednak swoich obserwatorów informacją o tym, że sytuacja pogodowa na wyspie powoli wraca do normy.

Pani Katarzyno. Przydały by się maseczki, żeby nie wdychać piachu 🤔 Mam nadzieję, że wrócicie bezpiecznie.

Jestem teraz na Teneryfie i jest strasznie ;( wszędzie pomarańczowo, nie da się w ogóle oddychać. Mam nadzieje, ze to szybko minie.

Trzymam kciuki za wylot

Wyspy Kanaryjskie to popularny kierunek turystyczny wśród polskich gwiazd. Na Kanarach kręcono 4. sezon programu "Agent - Gwiazdy". Na początku lutego br. wypoczywała tam Dorota Gadias z córką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×