"M jak miłość". Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców! Aktorka wydała oświadczenie: "STOP"

Katarzyna Cichopek od kilku miesięcy jest na celowniku paparazzi, którzy śledzą każdy jej ruch. Aktorka jest już do tego przyzwyczajona, ale kiedy w grę wchodzi dobro jej dzieci i rodziców, mówi wyraźne "stop"! Gwiazda "M jak miłość" opublikowała w sieci mocny wpis.

Multimedia

Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców!

Katarzyna Cichopek to jedno z najgorętszych nazwisk w Polsce w ostatnich miesiącach. Popularna aktorka i Gwiazda "M jak miłość" rozwodzi się z mężem, Marcinem Hakielem, z którym spędziła 17 lat. Para doczekała się dwójki pociech - 13-letniego Adama i 8-letniej Heleny i to właśnie ich dobro jest teraz dla aktorki priorytetem.

Cichopek od momentu rozstania jest na celowniku paparazzi. Gwiazda została ostatnio sfotografowana z dziećmi podczas urlopu na Mazurach, a wcześniej, gdy towarzyszyła im podczas zakończenia roku szkolnego.

Stare zdjęcia zadziwią niejednego fana! Tak wyglądały początki kultowego serialu TVP!Zobacz więcej

Aktorka do stałej obecności fotografów w swoim życiu już przywykła, ale media zaczynają poświęcać coraz więcej uwagi jej najbliższym, dlatego w piątek, 1 lipca br. Katarzyna Cichopek wydała w tej sprawie oświadczenie. Oto, co napisała na Instagramie:

Apeluję do wszystkich dziennikarzy, wydawców i redaktorów naczelnych pracujących w mediach o niepublikowanie informacji na temat życia prywatnego moich dzieci i moich rodziców. Robienie im zdjęć z ukrycia i publikowanie ich w mediach uważam za naruszanie prawa i powód do dodatkowych stresów w trudnej obecnie sytuacji rodzinnej. Zawsze szanowałam pracę dziennikarzy, chroniąc jednocześnie prawo do prywatności moich bliskich. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wielu z was też ma przecież dzieci.

Zobacz galerię

Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacjiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Prawde mowiac jestem juz zmeczona tymi plotkami o zyciu Aktorow i nie tylko To jest BESZCZELNOSC!!!wchodzic w cudze zycie w ubloconych buciorach. Znam to zycie...bo bylam zona Muzyka,ktory byl gwiazda w kraju i zagranica. Ale patent na bszczelnosc mas mediuw mial moj Tata. Tylko raz zaklocili mir domowy...od tamtej pory byl swiety spokoj.

    02.07.2022 11:28
  • Iza (gość)

    To po co było mówić o rozwodzie ,rozwieść się bez kamer i koniec

    02.07.2022 09:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×