"M jak miłość". Katarzyna Grabowska wróci do serialu? Co stało się z Olgą?

W najnowszym wywiadzie Katarzyna Grabowska, gwiazda nowego serialu TVN "Zakochani po uszy", odniosła się do swojego zniknięcia z "M jak miłość". Czy jej Olga wróci? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Katarzyna Grabowska to gwiazda nowego serialu "Zakochani po uszy". Jej postać, Asia, to główna bohaterka uwikłana w miłosny trójkąt z Piotrem (Michał Meyer) i Sylwią (Kamila Kamińska). Nie jest to jednak pierwsza rola aktorki na małym ekranie, ponieważ od 2016 r. występowała również w "M jak miłość".

Obsada promuje nowy serial TVN7. Kamińska, Grabowska i Meyer w miłosnym trójkącie!Zobacz więcej

Zagrała Olgę, czyli córkę bogatego biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki), którego kierowcą był chwilowo Piotrek (Marcin Mroczek). Olga była nieznośną nastolatką, która nie dawała Zduńskiemu spokoju. Później znacznie się zmieniła, wyprowadziła od ojca i zaczęła pracę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel). Tam poznała Radka (Tomasz Włosok), podopiecznego Izy (Adriana Kalska). Para w końcu zaczęła być razem, ale nie podobało się to Góreckiemu. Niestety Radek wkrótce wpadł w kolejne kłopoty i zniknął z życia Olgi, w zamian za pieniądze od jej ojca.

Od tamtej pory wątek Olgi powoli wygasał, a w końcu w ogóle zniknął. Postać ta wyjechała na studia. Teraz w najnowszym wywiadzie dla Tele Tygodnia, Katarzyna Grabowska została zapytana, czy jest możliwość powrotu Olgi do "M jak miłość".

Sama dostaję mnóstwo takich pytań na portalach społecznościowych. Wątek Olgi skończył się niezależnie ode mnie. Jeśli scenarzyści uznają, że powinna wrócić, to z chęcią się podejmę tego zadania - powiedziała aktorka.

Chcielibyście, by postać Olgi wróciła?

Joanna Brodzik jednak nie zagra w serialu? Jest komentarz aktorki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Katarzyna Grabowska o aktorskiej rodzinie

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×