"M jak miłość". Kiedy Natalka urodzi małą Hanię?

Po przerwie wakacyjnej, w nowych odcinkach "M jak miłość" Natalia urodzi córkę. Jaką będzie mamą?

Multimedia

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20:40 w TVP2

Po wakacjach, w najnowszych odcinkach "M jak miłość" nadejdzie czas rozwiązania dla Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek). Wnuczka Marka (Kacper Kuszewski) dostanie imię na cześć zmarłej Hanki (Małgorzata Kożuchowska).

W ostatnich odcinkach przed przerwą wakacyjną, Natalia będzie odliczała dni do porodu. Już za miesiąc zobaczy swoją córkę. Jak się później okaże, dziecko Natalki i Darka (Marcel Sabat) będzie silne i zdrowe. Od razu podbije serce młodej mamy i całej rodziny Mostowiaków. W szpitalu Natalię odwiedzi także leśniczy Franek (Piotr Nerlewski). Nie pojawi się jednak ojciec małej Hani.

  • Dla mnie to jest super przygoda, wydaje mi się to niesamowite. Sama chyba jeszcze nie mam w sobie takich uczuć, żeby wyobrazić sobie jak to jest mieć takie dziecko, ale strasznie mnie to wzrusza. Myślę, że bycie mamą to jest super sprawa - wyznała Marcjanna Lelek w "Kulisach M jak miłość".

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1151. POŻAR DOMU W GRABINIE! GDZIE ZAMIESZKAJĄ BARBARA I LUCJAN? "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1150. JANKA WRACA DO USA. JOANNA OSYDA ODCHODZI Z SERIALU?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Ale mi się nie podoba imię Hanna :( Lepiej by było Lenka ale już jest Kingi xD

    31.05.2015 11:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×