"M jak miłość". Kiedy nowe odcinki po wakacjach 2018? Wiemy, co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kiedy do telewizji powróci "M jak miłość"? Nowe odcinki po wakacjach 2018 będzie można oglądać już w sierpniu! Poznajcie konkretną datę i sprawdźcie, co wydarzy się w 1378. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1378. w poniedziałek, 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami 2018 na Deszczowej pojawiła się Basia (Gabriela Raczyńska), która razem z Markiem (Hubert Wróblewski) przyleciała z Anglii na kilka godzin. Dziewczynka oznajmiła jednak, że chce zostać z Pawłem (Rafał Mroczek) w Warszawie na stałe.

Julka czy Kalina? Kogo wybierze Paweł? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

W 1378. odcinku po wakacjach 2018, Kalina (Karolina Sawka) zaproponuje, aby Paweł i Katia (Joanna Jarmołowicz) zamieszkali w jej mieszkaniu. Zduński będzie w trudnej sytuacji, bo nie może dopuścić do tego, aby Basia dowiedziała się o ślubie z Katią. - Basia przeniesie się na jakiś czas do dziadka Stefana. Bo to nie potrwa długo, prawda? - spojrzy wymownie na szefową. Katia i Kalina zawahają się, po czym szefowa odpowie mu: - Pewnie, że nie. Dobra, zostawiam was, dogadajcie szczegóły. Ja muszę lecieć do pracy.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Tymczasem, Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie próbował oczyścić się z zarzutów o molestowanie Karoliny Kubiak (Iga Górecka). Nieoczekiwanie Aneta (Ilona Janyst) zaoferuje Magdzie (Anna Mucha) pomoc. Wynajmie prywatnego detektywa, aby zdobył wszelkie informacje na temat Karoliny. Jednocześnie uda się do niej osobiście i powie, że Budzyński molestował także ją! Co knuje Kryńska?

Ślub w nowych odcinkach! Kto powie sakramentalne "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×