"M jak miłość". Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019? Sprawdź, co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wkrótce ostatni odcinek serialu "M jak miłość"! Na nowe odcinki widzowie będą musieli poczekać aż do września. Kiedy TVP2 wyemituje finał sezonu?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1451. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

We wtorek, 4 czerwca, TVP2 wyemituje ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami! Serial powróci na ekrany jesienią. Jak zakończy się ten sezon?

W 1451. odcinku zobaczymy ślub Uli (Iga Krefft) i i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Mimo wcześniejszych zapowiedzi Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) nie pojawią się w Grabinie. Dziewczynie będzie bardzo przykro. Na szczęście Artur (Robert Moskwa) zgodzi się spełnić zaszczytny obowiązek i poprowadzić córkę Mostowiaka do ołtarza. To jednak nie koniec problemów - do siedliska przyjedzie biologiczny ojciec dziewczyny – Jakubczyk (Michał Broitenwald) - gotów zmienić wesele córki w koszmar.

Marek nie przyjedzie na ślub córki! Kto poprowadzi Ulę do ołtarza? Zobacz więcej

Mateusz (Krystian Domagała) wyzna rodzinie, że postanowił zostać w Grabinie, zdać w Polsce maturę i ożenić się z Lilką (Monika Mielnicka). Tymczasem w Warszawie Iza (Adriana Kalska) nie będzie pewna, czy powinna pojechać na pogrzeb wujka Artura (Tomasz Ciachorowski) – bojąc się każdego spotkania z byłym mężem. Skalski zjawi się na cmentarzu w asyście policji. Symulując omdlenie oszuka wszystkich i ucieknie! Marcin (Mikołaj Roznerski), zaalarmowany przez Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), zdecyduje że jego rodzina musi jak najszybciej wyjechać. Wcześniej jednak pozna w pracy atrakcyjną panią inspektor: Ewę Wielicką (Natalia Kaczmarek).

Artur na wolności! Ucieknie policjantom!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewka (gość)

    Już na początku czerwca koniec filmu...o nie...mógłby być chociaż do końca czerwca jak kiedyś...dosyć że tylko 2 razy w tygodniu..( mógłby być 3 razy) to już koniec...? Ee tam...wcale mi się to nie podoba....mam niedosyt😟

    23.05.2019 18:22
  • Julia (gość)

    Bardzo nudny jest ten film skończcie z tym nudnym tasiemcem.

    22.05.2019 18:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×