"M jak miłość". Kinga Zduńska zdradzi męża? [ZDJĘCIA]

Przed nami kolejna rewolucja w rodzinie Zduńskich. Czy tym razem dojdzie do zdrady?

Multimedia

Małżeństwo Zduńskich mimo kilku poważnych kryzysów uchodzi w serialu "M jak miłość" za wzorcowe, ale jak na dobrą telenowelę przystało, rodzinna sielanka nie może trwać zbyt długo. Ostatnio, w życiu Zduńskich nie brakuje dramatycznych chwil. Najpierw nowa koleżanka Piotrka - Weronika, próbowała go uwieść, potem w ich sąsiedztwie pojawił się diler narkotyków, przez którego działalność ich mała córka - Lenka trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

To jednak dopiero początek prawdziwych kłopotów. Piotrek po tym, jak podrzucił do sklepu Baryckiego narkotyki – może trafić do więzienia, a do tego jest szantażowany przez handlarza dopalaczami. Jak się jednak okazuje wiosną, w nowych odcinkach "M jak miłość" małżeństwo Zduńskich po raz kolejny zostanie wystawione na poważną próbę!

Jak donosi "Fakt", już niebawem w serialu "M jak miłość" dojdzie do zdrady, której dopuści się Kinga Zduńska. Żona Piotrka wda się w romans z Michałem Marszałkiem ( Andrzej Andrzejewski), który mocno zaangażował się w walkę z lokalnym dilerem narkotyków. Co ciekawe, sceny zdrady zostały już nagrane, a zobaczymy je pod koniec wiosennego sezonu

Sceny zdrady zostały już nakręcone, ale produkcja serialu pilnowała tej informacji jak oczka w głowie – dowiedział się "Fakt" od osoby pracującej przy „M jak miłość”.

Ciekawe, co na to wszystko Piotrek? Choć sam do świętych nie należy, to przecież w poprzednim sezonie podejrzewał już Kingę o romans! Jaki los czeka rodzinę Zduńskich? Czy małżeństwo Kingi i Piotrka przetrwa kolejną próbę, a może dojdzie do rozwodu? Przekonamy się już niebawem!

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". BYŁA NARZECZONA FRANKA ODBIJE NATALCE CHŁOPAKA? [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1200. NATALIA I FRANEK WYLĄDUJĄ RAZEM W ŁÓŻKU! [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1201. PIOTREK TRAFI DO WIĘZIENIA! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×