"M jak miłość". Kolejny aktor odchodzi z serialu! To wina Kacpra Kuszewskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

Kacper Kuszewski już oficjalnie zakończył swoją przygodę z "M jak miłość". Razem z nim, odeszła jego serialowa żona, czyli Dominika Kluźniak. Teraz okazuje się, że jeszcze jeden aktor pożegna się z "Emką"! Kto? Co ma to wspólnego z odejściem Kuszewskiego? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wielu fanów bardzo zmartwiło się, że Kacper Kuszewski odchodzi z serialu "M jak miłość". Od samego początku grał w nim Marka Mostowiaka, czyli syna Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Chociaż jego serialowe siostry, czyli Maria (Małgorzata Pieńkowska), Marta (Dominika Ostałowska) i Małgosia (Joanna Koroniewska), kilka razy zniknęły na jakiś czas, to Marek zawsze był obecny. Teraz, Kacper Kuszewski podjął decyzję o rozstaniu z serialem, zaś "pałeczkę" po nim przejmie Maria, która zamieszka z matką w Grabinie, i Marta, która wraca na stałe do Polski.

Marta wraca do Polski! Dominika Ostałowska zostanie w serialu na stałe? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Kiedy serialowy Marek ogłosił swoją decyzję, od razu za nim poszła Dominika Kluźniak, czyli żona Marka, Ewa. Aktorka uznała, że odejdzie razem z kolegą, by nie rozbijać małżeństwa Mostowiaków. Jak podaje Super Express, jeszcze jeden aktor kończy swoją przygodę z "M jak miłość". Jest to Artur Barciś, który przez 6 lat wcielał się w postać Jerzego Kolędy, czyli ojca Ewy i teścia Marka.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Od razu pojawiły się plotki, że Barciś stracił pracę przez decyzję Kuszewskiego. Twórcy podobno uznali, że jego postać nie ma sensu bez serialowego Marka.

W najbliższych odcinkach nie zobaczymy tego bohatera. Barciś po raz ostatni pojawił się w 1401 odcinku, kiedy to widzowie zobaczyli ślub Marysi i Artura. Był to także ostatni odcinek z udziałem Kuszewskiego - mówi "Super Expressowi" osoba z produkcji.

Czy Barciś naprawdę stracił posadę przez Kuszewskiego? Tego nie wiadomo, ale być może serialowy Kolęda niedługo znowu zagości na naszych ekranach. W końcu kultowy serial TVP "Ranczo" podobno wraca na antenę! Kiedy i czy to nastąpi, pewnie dowiemy się wkrótce.

Będziecie tęsknić za postacią Kolędy?

Bohaterowie z Wilkowyj powrócą z 11. sezonem? Kultowy serial TVP znowu na antenie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • igor (gość)

    no i dobrze niech spada

    16.12.2018 22:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×