"M jak miłość". Kolejny sukces TVP! Wczorajszy odcinek zgromadził rekordową widownię!

Wczorajszy, 1510. odcinek "M jak miłość" miał rekordową oglądalność! Ile widzów oglądało perypetie Mostowiaków, Chodakowskich, Zduńskich i innych? Co się wydarzyło? Sprawdźcie!

Multimedia

"M jak miłość" z rekordową oglądalnością!

Serial "M jak miłość" emitowany jest na antenie Dwójki od 20 lat i jest najbardziej lubianym przez widzów serialem obyczajowym w Polsce, który przyciąga wielomilionową widownię. Wczorajszy odcinek pobił jednak pewien rekord!

Do kiedy można oglądać polskie seriale w TV? Znamy daty ostatnich odcinków!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

We wtorek, 14 kwietnia, „M jak miłość” według NAM obejrzało 5,1 mln widzów. Był to najlepszy wynik od 6 maja 2019 roku. Serial wzmocnił pozycję lidera w rankingu najpopularniejszych propozycji wszystkich stacji wiosennej ramówki. Perypetie rodziny Mostowiaków w momencie najwyższej oglądalności śledziło aż 5,4 mln widzów!

"M jak miłość" odcinek 1510. - co się wydarzyło?

Aneta (Ilona Janyst) kolejny raz próbowała manipulować prokuratorem, który prowadzi sprawę Chodakowskiego (Maurycy Popiel) i zyskała nową sojuszniczkę - bo dziewczynie postanowiła pomóc Agnieszka (Magdalena Walach). Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) oraz Budzyński (Krystian Wieczorek) martwili się złym stanem psychicznym Olka… Zaś Anka (Weronika Rosati) pogodziła się w końcu z Magdą (Anna Mucha) i stanęła po stronie przyjaciółki w konflikcie z Kamilem (Marcin Bosak). Gryc zapowiedział swojej ciotce, że podczas procesu Olka wystąpi jako oskarżyciel posiłkowy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×