"M jak miłość". Kontrowersje wokół powrotu Joanny Sydor na plan serialu. Jaka jest prawda? [OŚWIADCZENIE]

Wiadomo już na pewno, że Joanna Sydor, czyli serialowa Teresa wróci do "M jak miłość"! Wokół tego powrotu nagromadziły się pewne niejasności. My wiemy, jaka jest prawda!

Multimedia

Teresa (Joanna Sydor) była wielką miłością Pawła (Rafał Mroczek) w "M jak miłość". Ich związek był burzliwy, m.in. przez znaczną różnicę wieku między nimi. Teraz Teresa powróci do życia Zduńskiego.

Pamiętacie pierwszą miłość Pawła? Teresa znów pojawi się w jego życiu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Karolina Baranowska z produkcji serialu dementuje plotki, jakoby powrót aktorki do serialu wiązał się z jakimiś niejasnościami i niedogodnościami na planie:

Joanna Sydor z radością powróciła po 10 latach na plan "M jak miłość", a przy podpisywaniu umowy z produkcją nie stawiała żadnych warunków. A w szczególności nie stawiała warunków, że z którymś z aktorów nie wystąpi. Nie żądała osobnego szofera, ani osobnego transportu na plan zdjęciowy. Żaden z reżyserów "M jak miłość", w tym Mariusz Malec, nie ma też wpływu na obsadę serialu. Obsadą zajmuje się reżyserka castingu, a ostateczne zdanie zawsze należy do producenta.

Cieszycie się, że znowu zobaczymy Teresę w "M jak miłość"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Nie powinna wracac. Malo kto lubi jej postac. Ponura jest i denerwujaca

    07.11.2017 15:14
  • swwcwwd (gość)

    dlaczego Paweł zawsze musi zajmować się obcymi bachorami,zawsze być ojczymem i rozwiązywać cudze problemy ? Teresa i Ala są dla niego jak mimozy on potrzebuję kogoś takiego jak ta sekretarka zeswatajcie go z tą jego sekretarką niech stworzy normalną rodzinę i niech będzie tak jak u Piotrka i kingi WESOŁO .

    02.11.2017 16:21
  • iza (gość)

    nie ciesze się nie lubiłam tej postaci.

    02.03.2017 15:22
  • Mery (gość)

    A niech wroci piekna kobieta,wcale Ala nie taka rewelacyjna,możne scenarzyści wymyślą coś ciekawego z Teresą

    27.02.2017 01:38
  • anka (gość)

    Nie lubyłam tej postaci i nie czekam na jej powrót szkoda będą nudy żal Pawła miał wcześniej fajne młodsze partnerki

    21.02.2017 21:50
  • jja (gość)

    ciekawe co na to jej tata w Tarnowie sławny lekarz myśli o jej zyciu uczuciowym

    15.02.2017 12:23
  • rybcia (gość)

    Nigdy mi sie nie podobala ta postac taka bez wyrazu i zycia w sobie .lepiej jak by byla nowa sekretarka albo kto z poprzednich dziewczyn

    14.02.2017 22:51
  • Boguś (gość)

    Teresa jest przepiękna. Można się w niej zakochać. Zawsze jej kibicowałem.

    14.02.2017 09:34
  • Waldi (gość)

    Uważam jednak że Teresa nie powinna wracać do tego serialu przecież już kiedyś był z Pawłem nie wyszło im po za tym nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki poza tym Teresa bardzo skrzywdziła Pawła a Pewnych rzeczy nie wybacza się nawet po latach osoby odpowiedzialne za ten serial myślą przynajmniej ja tak uważam że skoro Pawłowi nie wyszło z innymi kobietami po Teresie to trzeba by było wrócić do jej wątku , do pierwszej miłości Pawła , do korzeni jednak czy nie lepiej by było związać Pawła z jego sekretarką z firmy lub odgrzebywać Wątek Teresy prywatnie nic nie mam do Pani Sydor bardzo lubię tą aktorką co nie świadczy o tym że chcę aby jej postać wracała do tego serialu. Pozdrawiam