"M jak miłość". Leszek uwiedzie Asię?! Barbara Kurdej-Szatan o kulisach dołączenia Sławka Uniatowskiego do obsady! [CO SIĘ WYDARZY]

Sławek Uniatowski dołączył do obsady "M jak miłość". Wciela się w Leszka - biznesmena, który będzie próbował skraść serce Asi. Czy to mu się uda? Sprawdź, co o nowej postaci powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1426. we wtorek, 5.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) jest piękna, wolna... i ma coraz więcej adoratorów. Co z tego wyniknie? Do obsady dołączył właśnie wokalista Sławek Uniatowski. Rola w serialu to debiut artysty przed kamerami, a bohater, w którego wcieli się muzyk – biznesmen Leszek Krajewski – okaże się… rywalem Michała (Paweł Deląg)!

Asia pozna przystojnego biznesmena! Michał będzie zazdrosny!Zobacz więcej

W 1426. odcinku "M jak miłość" Ostrowski pokaże Asi o poranku swoje zakupy - z nadzieją, że oboje spędzą razem także wieczór. I że droga do jej serca prowadzi przez żołądek: - Chcesz wpaść do mnie? Na mule? - zapyta, a chwilę później okaże się za to, że autorem "pomysłu na mule" był Wojtek (Feliks Matecki)! - A nie mówiłem? Chwyciła przynętę! Ona prawie nic nie je, bo wciąż się odchudza... ale mule uwielbia!

Junior postanowi Michałowi pomóc - i zrobi wszystko, by jego przyjaciel spędził z Asią romantyczny wieczór. Ich plany popsuje jednak Leszek Krajewski! Chodakowska pozna biznesmena, gdy zacznie walkę o lokalny park i plac zabaw. Pełna determinacji, dziewczyna zaniesie petycję mieszkańców do dewelopera, który prowadzi na tym terenie budowę, a w biurze trafi na jego syna, Leszka. Tymczasem Michał – który będzie Asię wspierał – zorientuje się, że Krajewski to jego dawny kolega, który... dołączy do Asi i Michała podczas kolacji z mulami!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Spotkanie z Leszkiem zburzy romantyczne plany Michała, a gdy biznesmen zacznie Asię czarować, Michał – zirytowany - ucieknie w końcu do ogrodu i doniesie Wojtkowi, że jego wieczór okazał się klęską. Czy Chodakowska zwróci uwagę na Leszka? - Nasza relacja będzie się zmieniać - zdradza Barbara Kurdej-Szatan. Czy razem ze Sławkiem Uniatowskim zaśpiewa w "M jak miłość"? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

Paweł Deląg odchodzi z serialu Michał wyjedzie do Szwecji!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×