"M jak miłość" luty 2014, nowe odcinki. Agnieszka zginie w strzelaninie?!

W lutym 2014 roku fani "M jak miłość" będą wstrzymywać oddech zastanawiając się, czy Agnieszka, która zostanie ranna w strzelaninie, przeżyje?!

Multimedia

Pojawienie się w "M jak miłość" postaci Pauliny (Agnieszka Żulewska) od początku zwiastowało kłopoty. Kobieta, którą ochrania Tomek Chodakowski (Andrzej Mlynarczyk), ma powiązania z mafią i wcale nie wydaje się być niewiniątkiem i manipuluje otoczeniem dla własnych celów. CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1036, 28.01.2014, TVP2. TOMEK I PAULINA UPRAWIAJĄ SEKS! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1030, 7.01.2014, TVP2. TOMEK SZUKA POCIESZENIA U AGNIESZKI!

W "M jak miłość" odc. 1036 Tomek i Paulina niespodziewanie wylądują w łóżku! Policjant i jego podopieczna będą uprawiać przypadkowy seks. Jednak Chodakowski bardzo szybko zacznie żałować zbliżenia i rozpłacze się z bezsilności i samotności. Zaraz po seksie z Tomkiem Głowacka dzwoni do kogoś z informacją, że wkrótce wróci do Warszawy i "wszystko idzie zgodnie z planem" - informuje "Świat Seriali". Czyżby seks z Chodakowskim wcale nie był przypadkowy...?

W lutym 2014 roku okaże się, że powiązania Pauliny ze światem przestępczym zagrażają wielu osobom. "Kulisy serialu M jak miłość" ujawniają, że uzbrojeni bandyci na motorze zaatakują Tomka Chodakowskiego na ulicy w centrum Warszawy. Agnieszka, która będzie wtedy z nim, spostrzeże, że ktoś celuje do nich z pistoletu. Pani prokurator zdąży tylko krzyknąć do Tomka, by uważał. Gdy padnie strzał, kobieta zasłoni Chodakowskiego swoim własnym ciałem. Postrzelona Olszewska upadnie w ramiona Tomka... Jak myślicie, czy Agnieszka przeżyje?!

Komentarze

Skomentuj
  • piotrek (gość)

    tez kibicuje Adze i Tomkowi

    20.01.2014 12:04
  • Laseczka (gość)

    jak nie przeżyje to nie będę oglądać serialu.. Aga musi być z Tomkiem !!!! kibicuję im !!!

    15.01.2014 23:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×