"M jak miłość" - Madzia ma chore serce! Będzie konieczny przeszczep?!

Po kilkumiesięcznej niobecności Madzia Marszałek wraca do serialu!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1018 przebywająca na Ukrainie Madzia (Anna Mucha) dowiaduje się o tym, że Paweł (Rafał Mroczek) został aresztowany i oskarżony o morderstwo. Dziewczyna jest przekonana, że jej przyjaciel nie mógł nikogo zabić, a ponieważ nadal jej na nim zależy, rzuca wszystko i w ciągu kilku godzin dociera do Warszawy. Na szczęście Paweł szybko zostaje oczyszczony z zarzutów, a przed aresztem czeka na niego stęskniona Madzia.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ", ODC. 1018, 19.11.2013, TVP2. MADZIA WRACA DLA PAWŁA DO POLSKI! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1017, TVP2, 12.11.2013. PAWEŁ POBITY W WIĘZIENIU! JANKA PRZYZNAJE SIĘ DO WINY![/sc]

Po kilku dniach Kinga (Kasia Cichopek) zauważa, że przyjaciółka jest blada i osłabiona. Zaniepokojona Zduńska próbuje przekonać Madzię, by poszła do lekarze, skoro ewidentnie coś złego się z nią dzieje. Marszałek systematycznie ignoruje troskę przejaciółki, dlatego do akcji wkracza Paweł, który zmusza Madzię do wizyty u lekarza. Jak informuje "Świat Seriali", lekarz nie ma dobrych wieści dla dziewczyny. Wyniki badań EKG wykazują, że Marszałek ma chore serce. Kardiolog od razu kieruje ją do szpitala uprzedzając, że jej stan jest naprawdę poważny.

Madzia nie chce, by przyjaciele dowiedzieli się o jej ciężkim stanie, dlatego informuje ich, że wraca na Ukrainę, gdy tymczasem trafia do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że konieczny będzie przeszczep!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×