"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska kiedyś i dziś. Na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę! Pokazujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Kożuchowska na przestrzeni wielu lat chętnie eksperymentowała ze stylem, swoim wizerunkiem i decydowała się na diametralne zmiany fryzur. To wszystko, wraz z dobrze przyjmowanymi przez widzów rolami sprawiały, że o 51-letniej dziś aktorce ani na chwilę nie zapomniano. Zobacz, jak Małgorzata Kożuchowska wyglądała na początku kariery. Mamy archiwalne zdjęcia!

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska - sylwetka aktorki i kariera

Małgorzata Kożuchowska bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Na dużym ekranie debiutowała w 1994 roku, a niedługo później przyszły role w kultowych produkcjach takich jak: "Młode wilki", "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" i "Zróbmy sobie wnuka". Kożuchowska przez wiele lat grała także Hankę w "M jak miłość", jej odejście z serialu było tematem numer jeden we wszystkich mediach. Postać zniknęła z serialu w 2011 roku, a dla Kożuchowskiej rozpoczął się wtedy nowy etap w karierze.

Zrobiła oszałamiającą karierę. Sława i popularność drogo ją kosztowałyZobacz więcej

"Rodzinka.pl", "Prawo Agaty", "Druga szansa" czy "Motyw" - to tylko niektóre z seriali, w których wystąpiła Małgorzata Kożuchowska po głośnym odejściu z "M jak miłość". Kożuchowska na przestrzeni lat wypracowała sobie pozycję godną największych sław. Jest ikoną stylu i jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Prywatnie jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą Jasia.

Widzowie do końca wierzyli, że wygra. Jego śmierć wstrząsnęła całą PolskąZobacz więcej

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia br. skończyła 51 lat. Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

Zobacz archiwalne zdjęcia gwiazdy "M jak miłość" w galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lena (gość)

    Kożuchowska jest bardzo wyniosła Nie lubię Nie bardzo mogę patrzeć na nią a po drugie no nie w tych kartonach zginęła i niech tam zostanie co ty mówisz ja urodzie jak to jest więcej botoksu jak normalności Matka Boska Kożuchowską dajcie sobie z nią spokój Nie pokazujcie

    27.04.2022 13:37
  • Emi (gość)

    Moim zdaniem cały czas zachwyca urodą i wdziękiem. U mnie 3 dni temu rodzicielka świętowała 50 urodziny, tata zamówił jej z poczty kwiatowej bukiet róż, a my z siostrą przygotowałyśmy tort. :)

    29.04.2021 10:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×