"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak mieszka. Urządziła się na szaro! Jest modnie i przytulnie

Małgorzata Kożuchowska - jak mieszka gwiazda polskich filmów i seriali? Aktorka w mediach społecznościowych chętnie pokazuje swój dom, w którym królują modne szarości. Dom Małgorzaty Kożuchowskiej jest jednak bardzo przytulny - puszyste dywany i regały z książkami robią robotę!

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska jest niekwestionowaną ikoną stylu oraz jedną z największych profesjonalistek w polskim show-biznesie. Dawna gwiazda "M jak miłość" i "Rodzinki.pl" na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Kożuchowska zerwała z grzecznym wizerunkiem, chętniej przyjmuje mocne, nieoczywiste role takie jak: Łysa z filmu "Proceder" czy Helena z filmu "Plagi Breslau" Patryka Vegi. Wkrótce zobaczymy ją w roli Stanisławy, żony I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka.

Marzena Rogalska pokazała mieszkanie. Jest kolorowo i przytulnie. Łazienka wygląda jak z żurnala!Zobacz więcej

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Jak na polską ikonę stylu przystało, Kożuchowska ze smakiem urządziła swoje mieszkanie. W domu aktorki królują jasne kolory: biele i szarości, ale wcale nie jest nudno! Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska jest mistrzynią dodatków, nie tylko w swoich stylizacjach!

Gwiazda ze smakiem miksuje gustowne przedmioty z przyjemnymi w dotyku dodatkami, które sprawiają, że jej dom jest jeszcze bardziej przytulny i klimatyczny. Puszyste dywany typu shaggy, włochate poduszki i wszechobecne książki - tak wygląda dom Małgorzaty Kożuchowskiej.

Zobaczcie, jak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Jej dom to kwintesencja współczesnej elegancji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Natka (gość)

    Szarości są w modzie, w moim domu też króluje ten kolor. Jest nowocześnie i funkcjonalnie urządzony. Mogę za pomocy smartfona obsługiwać klimatyzację, roombę czy pralkę. Wszystko na miarę obecnego wieku :)

    01.04.2021 12:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×