"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska pokazała swojego syna. Mały Franek rośnie jak na drożdżach! "Toż to już mężczyzna"

Obecnie Małgorzata Kożuchowska przebywa na wakacjach ze swoim synem Franciszkiem. W swoim najnowszym poście na Instagramie, aktorka postanowiła pochwalić się najnowszym zdjęciem ze swoją pociechą. Okazuje się, że mały Franek rośnie jak na drożdżach! "Toż to już mężczyzna"- komentują jej fani.

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Rozpoznawalność przyniosły jej role w filmach: "Kiler" z 1997 i "Kiler-ów 2-óch" z 1999 roku. Występy w dziełach Juliusza Machulskiego sprawiły, że Małgorzata Kożuchowska stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. W 2000 roku gwiazda dostała angaż do serialu "M jak miłość", w którym przez ponad 10 lat wcielała się w rolę serialowej Hanki Mostowiak. Aktorkę możemy jeszcze kojarzyć z jej występów w serialach takich jak: "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty", "Druga szansa" czy "Motyw".

Małgorzata Kożuchowska i jej miłosny rollercoaster. Z kim spotykała się piękna aktorka?Zobacz więcej

Małgorzata Kożuchowska pokazała swojego syna!

Obecnie Małgorzata Kożuchowska przebywa na wakacjach, co chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. W jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie, aktorka postanowiła pochwalić się wakacyjnymi fotografiami ze swoim 8-letnim synem Franciszkiem. Na udostępnionych przez nią zdjęciach można zobaczyć, jak synek czule wtula się w swoją sławną mamę. Internauci nie kryli zachwytu nad pociechą gwiazdy, która ich zdaniem rośnie jak na drożdżach!

Ale już duży chłopczyk

Toż to już mężczyzna

Ale urósł no no no...

Wow, za chwilkę mamę przerośnie - można przeczytać w komentarzach na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej.

Faktycznie sporo urósł?

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor pęka z dumy! Gwiazda Polsatu pochwaliła się najnowszym sukcesem córkiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×