"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska powróci do serialu? Hanka zmartwychwstanie? [CO SIĘ WYDARZY]

Jeżeli ostatnie doniesienia okażą się prawdą, to możemy mieć do czynienia z prawdziwą sensacją! W mediach pojawia się coraz więcej głosów, że jest szansa, iż na planie "M jak miłość" ponownie pojawi się Małgorzata Kożuchowska! W jaki sposób? Co się wydarzy?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Jak donosi "Super Express"', istnieje realna szansa, że Małgorzata Kożuchowska powróci do "M jak miłość"! Byłaby to prawdziwa sensacja i ogromne zaskoczenie. Kilka dni temu jeden z fanów zapytał aktorkę w mediach społecznościowych, czy ciągle gra w "M jak miłość", po czym ta żartobliwie odpisała: Oczywiście, ducha Hanki.

Brzmi jak żart? Na pozór tak, ale zawsze istnieje cień nadziei, że aktora powróci do serialu jako wspomnienie swojej postaci. Taki manewr zastosowano w przypadku Andrzeja Młynarczyka, który powrócił w nowych odcinkach we wspomnieniach bliskich jako Tomek Chodakowski.

Syn Janusza Józefowicza dołączył do obsady serialu! Nowy mężczyzna w życiu Natalki? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Czy w podobny sposób do "M jak miłość" powróci Małgorzata Kożuchowska? Raczej nie. Karolina Baranowska, reprezentująca MTL Maxfilm, czyli firmę odpowiedzialną za produkcję serialu, zdementowała te doniesienia w portalu Onet.pl:

Nie jesteśmy “Modą na sukces”, Hanka nie zmartwychwstanie. Nie ma mowy o powrocie ani Hanki, ani wprowadzeniu do obsady zaginionej siostry Hanki. Małgorzata Kożuchowska jest częścią “M jak miłość” i zawsze będzie, ale do serialu nie wróci.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Edyta (gość)

    I całe szczęście

    03.10.2018 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×