"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska szczerze o odejściu z serialu TVP. Padły mocne słowa!

Jeszcze kilka lat temu Małgorzata Kożuchowska była gwiazdą "M jak miłość". Aktorka w 2011 roku postanowiła jednak rozstać się z kultową produkcją TVP. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim odejściu. Padły mocne słowa!

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska w programie "Siła kobiet" z rozbrajającą szczerością opowiedziała o odejściu z kultowej telenoweli TVP. Aktorka przyznała, że początkowo obawiała się reakcji widzów "M jak miłość".

Bałam się, że jeśli powiem im, że ja już tego nie chcę i idę teraz gdzieś indziej, to ta publiczność mi nie wybaczy. Ale stwierdziłam, że muszę słuchać siebie i nie mogę być niewolnikiem czyichś oczekiwań - mówi w programie Katarzyny Janowskiej.

Małgorzata Kożuchowska w mocnych słowach o "M jak miłość"

Aktorka w wywiadzie wspomniała również o rozmowie z producentem "M jak miłość", w której tłumaczyła swoją decyzję o odejściu z serialu.

Nie jestem typem aktora, który lubi wygodę i bezpieczeństwo. Mnie to gasi i usypia. Pamiętam, jak w jakiejś rozmowie emocjonalnej powiedziałam naszemu producentowi Tadeuszowi Lampce, że ja jestem rasową aktorką, która potrzebuje zmian, różnych ról… Nie mam charakteru psa, który będzie siedział nawet na złotym łańcuchu w najpiękniejszej budzie, bo ja umieram! Że ja potrzebuje powietrza, ja potrzebuję zmienności i nowych, trudnych wyzwań – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w programie "Siła kobiet".

Od momentu odejścia z "M jak miłość" Małgorzata Kożuchowska stale się rozwija. Ostatnio widzowie mogli ja oglądać w serialu "Motyw" stacji TVN. Wcześniej zagrała w filmie "Proceder" o raperze Chadzie, dwóch filmach Patryka Vegi, serialu "Prawo Agaty" i "Druga szansa" czy chociażby w "Rodzince.pl", która w 2020 roku została zakończona po 16. sezonach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Heheszek (gość)

  Pewna część ludzi kojarzyła ją z "Hanką" i z kartonami. Odeszła z tasiemca i wyszło jej to na dobre. W sumie co ja tu robię? Komentuje rozdmuchany artykuł 🤣🤣🤣🤣

  17.05.2020 00:47
 • Beata (gość)

  Brawo dla Pani Małgosi, podjęła ryzyko i cały czas rozwija się zawodowo. I oto chodzi, każdy dobry aktor pragnie rozwijać się i nic w tym dziwnego. Zagrała wiele ciekawych postaci w fabule, w serialach kryminalnych. Jednym słowem bardzo dobra decyzja, we właściwym momencie. Pani Małgosiu 👏👏👏 za odwagę. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. 😘

  16.05.2020 22:01
 • Hmm (gość)

  Co w tym ostrego? W pewnym momencie mogła ją znudzić rola Hanki. Dziwne to? Nie. Dla wielu była tylko Hanką.

  16.05.2020 21:00
 • Ewelulka (gość)

  Bardzo lubię Małgosię i to rozumiem. Też nie chciałabym całe życie grać w jednym serialu..... Trzeba się rozwijać 👏👏👏 Nic złego nie było w tym, że powiedziała co myśli. Cenię jej szczerość. Te niektóre tytuły artykułów to nie odzwierciedlają ich treści. Powiało grozą, a tam zwyczajnie ktoś wyraził swoją opinię i nic poza tym....

  16.05.2020 20:56
 • Broda (gość)

  Słowa tak ostre jak ciupaga harnasia... Zwyczajna asertywność.

  16.05.2020 20:09

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×