"M jak miłość" - Małgorzata Pieńkowska wraca! Marysia chora na depresję!

Małgorzata Pieńkowska po ponad roku nieobecności wróci do "M jak miłość". Okaże się, że jej bohaterka cierpi z powodu depresji.

Multimedia

Po raz ostatni Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Marysia Rogowska, pojawiła się w "M jak miłość" w listopadzie 2012 roku. Gdy aktorka zdecydowała o odejściu z produkcji, scenarzyści wysłali jej bohaterkę do Norwegii, gdzie ona i jej mąż znaleźli pracę w domu spokojnej starości. Od tamtej pory można było zobaczyć Marysię tylko okazjonalnie podczas rozmów z rodziną przez Skype'a.

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA PIEŃKOWSKA WRÓCI DO "M JAK MIŁOŚĆ"? "M JAK MIŁOŚĆ": ODCHODZI PIEŃKOWSKA, WRACA MUCHA

Małgorzata Pieńkowska odeszła z "M jak miłość", by zająć się produkcją własnej sztuki teatralnej. Gdy jednak przedsięwzięcie nie odniosło sukcesu, aktorka postanowiła wrócić do serialu. Wiadomo już, że scenarzyści znaleźli sposób na przywrócenie jej postaci, czyli Marysi do fabuły.

Jak informuje serwis aleseriale.pl, norweska sielanka szybko przerodziła się w koszmar. Niespodziewany wyjazd, ogromna tęsknota za rodziną sprawiają, że Marysia zaczyna się izolować od otoczenia. Bohaterka nie chce wciąż myśleć o zostawionej rodzinie, więc całkowicie zrywa z nią kontakt. Okazuje się, że cierpi na depresję!

CZYTAJ TAKŻE: PIEŃKOWSKA ZMIENIŁA TVP2 NA POLSAT GALA JUBILEUSZOWA "M JAK MIŁOŚĆ" - "1000 RAZY M JA MIŁOŚĆ"

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    kolejny fail z waszej strony, mąż marysi to nie kuwra Marek, tylko Artur

    09.01.2014 21:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×