"M jak miłość". Marcin Bosak opowiada o swoim powrocie do serialu. Jak po latach zmieniło się życie Kamila Gryca? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Informacja o powrocie Marcina Bosaka do "M jak miłość" zelektryzowała w ostatnim czasie fanów serialu. Jak po latach zmieniło się życie serialowego Kamila Gryca? O swoim powrocie do "M jak miłość" krótko opowiedział nam Marcin Bosak!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin Bosak w "M jak miłość" wcielał się w postać Kamila Gryca, który przed laty był współlokatorem Kingi i Piotrka. Do tego łączyła go wyjątkowa więź z Magdą Marszałek (Anna Mucha), z którą był związany przez kilka miesięcy.

Para spodziewała się nawet dziecka, lecz niestety kobieta poroniła. To wydarzenie miało ogromny wpływ na związek Kamila i Magdy, który nie przetrwał. Czy Kamil Gryc ponownie namiesza w życiu Magdy Marszałek, która obecnie jest w szczęśliwym związku?

Marcin Bosak wróci do serialu! Kamil ponownie namiesza w życiu Magdy? Zobacz więcej

O tym przekonamy się wiosną 2019 roku, bo właśnie wtedy zostaną wyemitowane nowe odcinki z udziałem Marcina Bosaka. Przypomnijmy, że Marcin Bosak w "M jak miłość" zadebiutował w 2004 roku, natomiast ostatni odcinek, w którym zagrał, został wyemitowany w 2006 roku.

Mieliśmy okazję krótko porozmawiać z Marcinem Bosakiem, który potwierdził nam swój powrót do "M jak miłość". Jak będzie wyglądał jego wątek? Aktor uchylił rąbka tajemnicy:

Bardzo mnie cieszy to, że mam odrobinę wpływ na ten powrót i wątek. Będą fajne rzeczy.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×