"M jak miłość". Marcin i Rafał Mroczkowie kończą 38 lat! Jak zmienili się od początków "Emki"?

Marcin i Rafał Mroczkowie mają dziś urodziny! Bliźniacy od lat wcielają się rolę Zduńskich w "M jak miłość", a swoją karierę zaczynali, gdy byli nastolatkami! Jak zmienili się przez te 20 lat? Sprawdź!

Multimedia

Marcin i Rafał Mroczek mają urodziny!

Marcin i Rafał Mroczkowie są najbardziej znani ze swoich ról w "M jak miłość". Co prawda nie są zawodowymi aktorami, ale już od 20 lat wcielają się w role Piotrka i Pawła Zduńskich, a widzowie ich uwielbiają.

Bliźniaki w filmach i serialach, czyli rodzeństwo, które trudno rozróżnić!Zobacz więcej

Bliźniacy urodzili się 18 lipca 1982 roku. Od dzieciństwa interesowali się tańcem i należeli do zespołu tanecznego. Mimo to bracia i ich biografie trochę się od siebie różnią. Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł, tańcząc z Anetą Piotrowską, wygrał 4. edycję programu "Taniec z gwiazdami" i wystąpił także w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz "Dance dance dance". Ma córkę Zosię.

Z kolei Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotrek, zwyciężył w pierwszej edycji programu Show!Time, a w "Tańcu z gwiazdami" zajął trzecie miejsce. Co więcej, w 2008 reprezentował Polskę w Konkursie Tańca Eurowizji w parze z Edytą Herbuś. Od paru lat jego żoną jest modelka Marlena Muranowicz. Mają dwóch synów: Ignacego i Kacpra.

Rafał Mroczek chciał zatańczyć z bratem! Dlaczego Marcin Mroczek nie pojawi się w programie?Zobacz więcej

Mimo że dla niektórych bracia są nie do rozpoznania, to oni sami mówią o różnicach ich dzielących - nie tylko w charakterze, ale i w wyglądzie!

Myślę, że jest wiele różnic pomiędzy nami. Czasami sobie jest ciężko coś dostrzec, ale nasi znajomi bardzo łatwo dostrzegają te różnice. Zarówno w charakterze, jak i samym wyglądzie - mówili jakiś czas temu w "Dzień dobry TVN".

W naszej galerii zebraliśmy stare i obecne zdjęcia braci Mroczek. Jak zmieniali się Marcin i Rafał Mroczkowie? Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×