"M jak miłość". Marcin i Rafał Mroczkowie wcale nie marzyli o karierze aktorskiej! Kim chcieli zostać?

Popularni aktorzy serialu "M jak miłość" wcale nie zamierzali poświęcić swojego życia małemu ekranowi. Marzyli o czymś zupełnie innym, bardzo odległym od aktorstwa. Co to było?

Multimedia

Rafał Mroczek i Marcin Mroczek z "M jak miłość" nie marzyli o aktorstwie

Kultowy serial przyniósł braciom-bliźniakom ogromną popularność. Można zaryzykować twierdzenie, że dorastali na planie wraz z rozwojem akcji na ekranie.

Marcin i Rafał Mroczkowie kończą 39 lat! Jak zmienili się od początków "Emki"?Zobacz więcej

Rafał Mroczek uważa serial za swój drugi dom:

Czuję się na planie "M jak miłość" bardzo dobrze, swojsko, bezpiecznie, pewnie, jak u siebie. W ekipie serialu są jeszcze ludzie, którzy pracują od samego początku, od dwudziestu lat. Znamy się bardzo dobrze. Ci, którzy z latami do nas dołączali, też są fajnymi ludźmi. Szanujemy się nawzajem i jesteśmy dla siebie wyrozumiali. Mimo upływającego czasu, z chęcią przychodzę na plan. Gdyby było inaczej, przełożyłoby się to od razu na ekran. Mam poczucie, że bierzemy udział w wyjątkowym przedsięwzięciu. Unikatowym na skalę polską, europejską, a nawet światową. Dwadzieścia lat to bardzo długo. Jest kilka seriali, które również są realizowane przez taki czas, ale nasz się wśród nich wyróżnia, ponieważ ma wciąż najwyższą oglądalność. Losy naszych bohaterów śledzą kolejne pokolenia widzów.

Bracia Mroczkowie próbowali swoich sił także w innych produkcjach, ale bez większego sukcesu. Występowali również w takich show, jak "Taniec z gwiazdami" i "Dance Dance Dance".

Serial, który od 20 lat oglądają miliony Polaków. Aktorzy wspominają swoje początki. Kto z nich wychował się na planie?Zobacz więcej

Kiedy, jako bardzo młodzi ludzie, zaczęli myśleć o swojej przyszłości, nie widzieli siebie na ekranie, tylko w... wojsku! Chcieli zostać zawodowymi żołnierzami. Chyba dobrze, że tak się nie stało, jak sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×