„M jak miłość”. Marcin Mroczek i Agnieszka Hyży byli kiedyś parą. Teraz dziennikarka jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka z Grzegorzem Hyżym!

Agnieszka i Grzegorz Hyży niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka! Zanim dziennikarka poznała swojego obecnego męża, była zauroczona kim innym. Niewielu fanów "M jak miłość" pamięta, że to Marcin Mroczek był jej partnerem. Przypomnijmy historię ich miłości!

Multimedia

Jeszcze kilkanaście lat temu Marcin Mroczek należał do gwiazd, o których mówiło się cały czas. Teraz nie jest już tak często wspominany w mediach. Nie dziwne, że zapomniano też o jego związku z Agnieszką Popielewicz. Dzisiaj dziennikarka nazywa się Hyży i jest żoną muzyka Grzegorza Hyżego. Marcin Mroczek również odnalazł szczęście w miłości. Zanim jednak poznał swoją żonę, długo tworzył parę z Agnieszką. Jak wyglądała historia ich miłości?

Córka Ewy Błaszczyk w serialu! Marianna Janczarska pojawi się w wątku KamilaZobacz więcej

Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek – historia ich związku

Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek poznali się w 2004 roku na planie "Ciao Darwin". Aktor był już wtedy sławnym celebrytą. Dla kobiety były to początki w świecie mediów. Uczucie po między tą dwójką miało pojawić się bardzo szybko.

Wydał mi się sympatyczny, więc dałam mu numer mojego telefonu. Kiedy zadzwonił, pomylił moje imię z imieniem mojej koleżanki! Trochę mnie to rozzłościło. Chciałam nawet podać mu jej numer. Protestował, wiedział, że popełnił gafę, przepraszał. Pomyślałam wtedy, że taki gwiazdor pewnie niejednej dziewczynie proponuje randkę! Obserwowałam go, bałam się zaangażować. Chłopak z telewizji? To mocno podejrzane - myślałam. A Marcin okazał się fantastycznym, godnym zaufania człowiekiem, romantycznym mężczyzną z ogromną fantazją, facetem, który stale mnie czymś zaskakuje - wspomina "Świat Seriali" wypowiedź Agnieszki.

Marcin dla swojej ukochanej poświęcał się i jeździł do Katowic, gdzie Agnieszka wtedy mieszkała. Sprawę ułatwiła jej przeprowadzka do Warszawy. Chociaż mówiło się o ich zaręczynach, to para nie zdecydowała się na wspólne mieszkanie. Kiedy młoda dziennikarka zamieszkała w stolicy, jej kariera zaczęła się rozkręcać. Aktor także bardzo prężnie wtedy działał. Obydwoje chętnie pokazywali się razem na różnych branżowych imprezach.

W pewnym momencie zaczęły pojawiać się plotki o tym, że Mroczek zdradził swoją dziewczynę z tancerką Hanną Pełypenko, którą poznał w programie "Taniec z gwiazdami". Nie wiadomo, czy była to prawda, ale para się rozstała. Po latach od zakończenia ich relacji celebryci nie wracają do tematu i zupełnie tego nie komentują.

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Od 6 lat Agnieszka jest żoną muzyka Grzegorza Hyżego. Para niedawno zdradziła, że spodziewa się dziecka. Obydwoje są już rodzicami. Dziennikarka ma córkę z małżeństwa z Mikołajem Witem. Wokalista z byłą żoną Mają Hyży wychowuje dwójkę dzieci.

Agnieszce i Grzegorzowi serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×